Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA AntiVirus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.10.2010
Rozmiar: 300 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2283

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA AntiVirus 2012

G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci. Rozpoznaje wszelkiej maści robaki, spyware, rootkity, wirusy, Trojany i backdoory. Pilnuje także, aby podczas przesłania pieniędzy za pośrednictwem Internetu (np. przelewem bankowym) operacja ta była chroniona i nikt nie miał możliwości podejrzenia danych. Podobnie działa i w przypadku witryn wyłudzających dane.

Nie jest możliwe pobranie G DATA AntiVirus za darmo. Prezentowana na tej stronie wersja to trial, dzięki któremu możemy używać programu przez określony czas, co pozwoli na podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.  W tym czasie działa on z pełną funkcjonalnością. Według producentów zużywa mało pamięci operacyjnej, jednak niektórzy użytkownicy narzekają, że spowalnia pracę systemu operacyjnego. Jak jest naprawdę? Download G DATA Antivirus pozwoli się o tym przekonać w praktyce.

Co należy jeszcze dodać? Wśród wielu zalet aplikacji jest blokada fałszywych stron WWW (antipishing), szybkie skanowanie plików – FingerPrinting i PararellScan oraz możliwość stworzenia płyty startowej do wielopłaszczyznowego skanowania plików. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o używaniu przez program aż dwóch niezależnych skanerów – co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa.

W edycji na rok 2013 dodano nowy, inteligentny moduł wykrywania zagrożeń – OutbreakShield. Dla wygody użytkownika aplikacja została wyposażona w interaktywny symbol reprezentujący symbol bezpieczeństwa oraz OneClick – wszystkie najważniejsze funkcje widzimy w oknie głównym, nie musimy więc szukać w zakładkach danej akcji.

Posiadacze laptopów i notebooków z pewnością zainteresują się faktem, że podczas skanowania włączona jest funkcja oszczędzania baterii. Gdy poziom akumulatora spadnie poniżej ustalonej granicy, praca jest przerywana, a użytkownik informowany o tym fakcie. Oczywiście program po zainstalowaniu pracuje cały czas w tle, chroniąc system w czasie rzeczywistym, możemy więc  dzięki G DATA AntiVirus bezpiecznie surfować w sieci – informacje o zagrożeniach będą natychmiast podawane, a podejrzane połączenia natychmiast przerywane.

Musimy jednak uprzedzić, że wśród internautów opinie na temat tej aplikacji są mocno podzielone – jedni wychwalają ją za skuteczność, inni zaś narzekają, że spowalnia pracę. W ekstremalnych przypadkach czytamy nawet, że przez ten program trzeba było reinstalować system. Tak więc decyzję o wypróbowaniu zostawiamy użytkownikowi.

Podobne Programy antywirusowe

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • AVG LinkScanner

  AVG LinkScanner to składowa część AVG Anti-Virus, która instalowana może być bez konieczności instalacji całego pakietu. Aplikacja ta służy przede wszystkim do wnikliwego sprawdzania przeglądanych przez nas stron internetowych pod kątem różnego rodzaju zagrożeń (wirusy, robaki, konie trojańskie, oprogramowanie szpiegujące).

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • ClamWin Free Antivirus

  ClamWin Free Antivirus 0.97 jest całkowicie bezpłatnym programem antywirusowym, który cały czas ewoluuje i rozwija się. Jest on zbudowany na silniku ClamAV, który każdy użytkownik może zmieniać i modyfikować wedle własnego uznania.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA AntiVirus 2012

dodał: ~Elek , 02.06.2013

Naprawdę dobry program, ale polecam skorzystać z najnowszej wersji.Nie obciąża systemu, działa sprawnie i stabilnie. Ma częste aktualizacje bazy.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie