Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA AntiVirus 2012

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.10.2010
Rozmiar: 300 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2283

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA AntiVirus 2012

G DATA AntiVirus 2013 to aplikacja znanego producenta oprogramowania zabezpieczającego, której celem jest ochrona systemu operacyjnego podczas przeglądania stron sieci. Rozpoznaje wszelkiej maści robaki, spyware, rootkity, wirusy, Trojany i backdoory. Pilnuje także, aby podczas przesłania pieniędzy za pośrednictwem Internetu (np. przelewem bankowym) operacja ta była chroniona i nikt nie miał możliwości podejrzenia danych. Podobnie działa i w przypadku witryn wyłudzających dane.

Nie jest możliwe pobranie G DATA AntiVirus za darmo. Prezentowana na tej stronie wersja to trial, dzięki któremu możemy używać programu przez określony czas, co pozwoli na podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie.  W tym czasie działa on z pełną funkcjonalnością. Według producentów zużywa mało pamięci operacyjnej, jednak niektórzy użytkownicy narzekają, że spowalnia pracę systemu operacyjnego. Jak jest naprawdę? Download G DATA Antivirus pozwoli się o tym przekonać w praktyce.

Co należy jeszcze dodać? Wśród wielu zalet aplikacji jest blokada fałszywych stron WWW (antipishing), szybkie skanowanie plików – FingerPrinting i PararellScan oraz możliwość stworzenia płyty startowej do wielopłaszczyznowego skanowania plików. Dodatkowo nie sposób nie wspomnieć o używaniu przez program aż dwóch niezależnych skanerów – co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa.

W edycji na rok 2013 dodano nowy, inteligentny moduł wykrywania zagrożeń – OutbreakShield. Dla wygody użytkownika aplikacja została wyposażona w interaktywny symbol reprezentujący symbol bezpieczeństwa oraz OneClick – wszystkie najważniejsze funkcje widzimy w oknie głównym, nie musimy więc szukać w zakładkach danej akcji.

Posiadacze laptopów i notebooków z pewnością zainteresują się faktem, że podczas skanowania włączona jest funkcja oszczędzania baterii. Gdy poziom akumulatora spadnie poniżej ustalonej granicy, praca jest przerywana, a użytkownik informowany o tym fakcie. Oczywiście program po zainstalowaniu pracuje cały czas w tle, chroniąc system w czasie rzeczywistym, możemy więc  dzięki G DATA AntiVirus bezpiecznie surfować w sieci – informacje o zagrożeniach będą natychmiast podawane, a podejrzane połączenia natychmiast przerywane.

Musimy jednak uprzedzić, że wśród internautów opinie na temat tej aplikacji są mocno podzielone – jedni wychwalają ją za skuteczność, inni zaś narzekają, że spowalnia pracę. W ekstremalnych przypadkach czytamy nawet, że przez ten program trzeba było reinstalować system. Tak więc decyzję o wypróbowaniu zostawiamy użytkownikowi.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • Bitdefender Antivirus Free Edition

  Bitdefender Antivirus Free Edition to darmowa ochrona twojego komputera przed szkodliwym oprogramowaniem płynącym z internetu!

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA AntiVirus 2012

dodał: ~Elek , 02.06.2013

Naprawdę dobry program, ale polecam skorzystać z najnowszej wersji.Nie obciąża systemu, działa sprawnie i stabilnie. Ma częste aktualizacje bazy.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie