Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Anti-Virus 2011 2011

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21.04.2011
Rozmiar: 53,86 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 814

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis F-Secure Anti-Virus 2011 2011

F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące. Wyposażono go w autorski silnik skanujący, który działa w czasie rzeczywistym, a ponieważ baza sygnatur aktualizowana jest dość często, bez trudu wykrywa najnowsze zagrożenia. O jego skuteczności można przekonać się, wykonując download F-Secure Anti-Virus 2011 w wersji testowej. Pozwoli to na używanie aplikacji przez okres 30 dni, czyli wystarczając długo, aby przebadać go dokładnie. Pobierz zatem F-Secure Anti-Virus 2011 w wersji trial. Program ten sprawdza nie tylko system oraz dane nadchodzące z sieci, ale również ma na oku pocztę elektroniczną. Dzięki temu nie musimy obawiać się zainfekowanych e-maili, czy też załączników zawierających dość nieprzyjemne niespodzianki. F-Secure Anti-Virus 2011 działa pod Windows 7, Vista i XP. Jedną z bardziej użytecznych opcji jest wprowadzenie do jego działania analizy heurystycznej, dzięki czemu wyłapuje on wirusy, których sygnatury nie zostały jeszcze dodane do bazy. Dzięki temu stworzony przez F-Secure program jest przygotowany na każdą próbę wdarcia się zagrożenia do systemu. Choć nie ma wydania F-Secure Anti-Virus 2011 pl, to interfejs użytkownika pomyślany jest w tak przyjazny sposób, że nawet osoby nie znające angielskiego nie powinny mieć trudności z obsługą aplikacji. Można przekonać się o tym w każdej chwili, pobierając F-Secure Anti-Virus 2011 z tej właśnie strony. Nie kosztuje to oczywiście ani grosza, natomiast pełną wersję programu można nabyć bezpośrednio od producenta.

Podobne Programy antywirusowe

 • Avast! Free Antivirus

  Najnowsza odsłona darmowego programu antywirusowego Avast! teraz dostepna na Pobierz.pl!

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Anti-Virus 2011 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie