Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Emsisoft HiJack Free 4

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Emsi Software GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2011
Rozmiar: 3,46 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 246

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Emsisoft HiJack Free 4

Emsisoft HiJackFree 4 to aplikacja adresowana do zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują dokonać szczegółowej analizy systemu operacyjnego. Program ten dokonuje dogłębnego skanu systemu, wychwytując w nim wszystkie elementy niepożądane, jak spyware, wirusy, robaki, HiJackers czy też Adware. Czy skutecznie? Ponieważ Emsisoft HiJackFree 4 jest za darmo, każdy może pobrać go i wypróbować bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wystarczy tylko kliknąć link znajdujący się na tej stronie, aby rozpocząć ściąganie aplikacji.’ Zaznaczamy, że nie jest to wydani Emsisoft HiJackFree 4 pl. Przyda się choćby podstawowa znajomość angielskich terminów do pełnego wykorzystania programu. A prócz wspomnianego skanu ma on do zaoferowania także i inne funkcje, jak na przykład sprawdzanie wszystkich usług, kontrolowanie otwartych portów, czy też zarządzanie aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem operacyjnym. Dostępny na tej stronie do pobrania Emsisoft HiJackFree 4 umożliwia również analizę i kontrolę wtyczek do Internet Explorera. A ostatnią z najciekawszych funkcji, o jakiej warto wspomnieć przy okazji tego programu, jest używanie usługi „Live online analysis”. Pozwala ona na połączenie się z serwerami producenta, gdzie odpowiednie aplikacja szczegółowo zanalizują system pod kątem wychwytywania niebezpiecznych czynników. Emsisoft HiJackFree 4 nie jest dużym programem, więc jego download nie zajmie wiele czasu. Polecamy go wszystkim posiadaczom systemów operacyjnych z rodziny Microsoftu, a więc XP, Vista i Windows 7. W tych dwóch ostatnich przypadkach nie ma znaczenia, czy używamy wersji 32- czy też 64-bit. Oczywiście dostajemy za darmo pełną wersję tego użytecznego programu.

Podobne Programy antywirusowe

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Immunet Protect

  Immunet Protect to bardzo popularny program antywirusowy, który zapewnia pełną ochronę przed ponad 13 milionami najróżniejszych zagrożeń na które można natrafić, np. przeglądając zasoby sieci.

 • ArcaVir 2011 Home Protection

  ArcaVir 2011 Antivirus Protection to najnowszy produkt warszawskiej firmy ArcaBit.

 • TrustPort USb Antivirus

  TrustPort USb Antivirus to mobilne rozwiązanie dla szybkiego i bezpiecznego przesyłania danych za pośrednictwem wymiennych nośników pamięci flash np. kart pamięci czy dysków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Emsisoft HiJack Free 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie