Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo Antivirus 2.4

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Comodo Group
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2008
Data modyfikacji: 10.01.2014
Rozmiar: 8.2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 2530

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo Antivirus 2.4

Comodo Antivirus jest bezpłatnym programem antywirusowym, który zabezpiecza komputer przed zagrożeniem ze strony wirusów.

Aplikacja zabezpiecza przed wirusami, trojanami, robakami internetowymi etc.
Comodo Antivirus chroni komputer w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami wykrytymi na komputerze i w sieci. Aktualizacje automatycznie zabezpieczają przed nowo powstającymi zagrożeniami.

Uwaga!
Program jest bezpłatny zarówno dla użytkowników domowych jak i dla firm. W celu uzyskania kodu aktywującego program trzeba dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

Podobne Programy antywirusowe

 • Panda Antivirus Pro

  Panda Antivirus Pro 2013 to bardzo skuteczne narzędzie, którego celem jest ochrona komputera przed wszelkiego rodzaju atakami z sieci

 • Stinger

  Pobierz Stinger - bezpłatny skaner antywirusowy!

 • 360 Internet Security

  360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami.

 • ArcaMicroScan

  ArcaMicroScan 2012 to darmowy skaner antywirusowy, który charakteryzuje szybkość oraz prostota działania. Program działa w oparciu o moduł znany z popularnego programu antywirusowego tworzonego przez ArcaBit i umożliwia skanowanie zasobów systemowych w poszukiwaniu ewentualnych zagrożeń.

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo Antivirus 2.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie