Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amiti Antivirus 1.0

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: NETGATE Technologies s.r.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.03.2014
Rozmiar: 7.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 224

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Amiti Antivirus 1.0

Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast. Całość może pochwalić się aktualizowaną na bieżąco bazą danych wirusów oraz robaków, jak również niezwykle prostym w obsłudze, polskojęzycznym menu. Doskonale spełni swoje zadanie jako podstawowe narzędzie ochrony komputera w każdym domu. Skutecznie wykryje wirusy, trojany, robaki, malware oraz wiele innych "szkodników", które zagrażają bezpieczeństwu naszego PC.

Całość składa się z tzw. modułów, z których każdy posiada inną funkcję. Mamy tutaj do czynienia między innymi z modułami zabezpieczającymi pamięć operacyjną w czasie rzeczywistym, takim, który przeprowadza cykliczne skanowanie dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za wprowadzania kwarantanny dla zainfekowanych plików. Nie zabrakło również stałej kontroli połączenia internetowego oraz możliwości skanowania wiadomości e-mail. Warto dodać, że aktualizacja bazy danych sygnatur wirusów odbywa się automatycznie, bez konieczności ingerencji użytkownika.

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Dr.WEB CureIt!

  Dr.WEB CureIt! to proste narzędzie, które skanuje nasz komputer w poszukiwaniu niechcianego, złośliwego oprogramowania i w skuteczny sposób je usuwa. Aktualizowane na bieżąco bazy danych nie pozwolą na pominięcie żadnego niebezpieczeństwa.

 • Avira AntiVir Personal - Free Antivirus

  Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.2.0.700 to darmowy program antywirusowy, który cieszy sporą popularnością ze względu na bogactwo opcji i szybkość działania. Pełna wersja Avira AntiVir Antivirus 10.2.0.700 doskonale radzi sobie z nawet z najniebezpieczniejszymi wirusami, jak i z pospolitymi robakami, nie obciążając przy tym zasobów systemowych.

 • ComboFix

  Bardzo skuteczne, wydajne i w pełni bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do szczegółowego sprawdzania komputera pod kątem obecności wirusów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Amiti Antivirus 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie