Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Amiti Antivirus 1.0

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: NETGATE Technologies s.r.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.03.2014
Rozmiar: 7.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 224

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Amiti Antivirus 1.0

Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast. Całość może pochwalić się aktualizowaną na bieżąco bazą danych wirusów oraz robaków, jak również niezwykle prostym w obsłudze, polskojęzycznym menu. Doskonale spełni swoje zadanie jako podstawowe narzędzie ochrony komputera w każdym domu. Skutecznie wykryje wirusy, trojany, robaki, malware oraz wiele innych "szkodników", które zagrażają bezpieczeństwu naszego PC.

Całość składa się z tzw. modułów, z których każdy posiada inną funkcję. Mamy tutaj do czynienia między innymi z modułami zabezpieczającymi pamięć operacyjną w czasie rzeczywistym, takim, który przeprowadza cykliczne skanowanie dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za wprowadzania kwarantanny dla zainfekowanych plików. Nie zabrakło również stałej kontroli połączenia internetowego oraz możliwości skanowania wiadomości e-mail. Warto dodać, że aktualizacja bazy danych sygnatur wirusów odbywa się automatycznie, bez konieczności ingerencji użytkownika.

Podobne Programy antywirusowe

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • mks_vir

  mks_vir 13.1 to skuteczny w działaniu i prosty w obsłudze pakiet zabezpieczeń, gwarantujący ochronę przed wirusami i atakami z sieci.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • F-Secure Anti-Virus 2011

  F-Secure Anti-Virus 2011 to program antywirusowy, który znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak też i małej firmie czy przedsiębiorstwie. Jest on przeznaczony do wyszukiwania wszelkiego rodzaju zagrożeń – od wirusów po elementy szpiegujące.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Amiti Antivirus 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie