Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

360 Internet Security 5.0

Kategoria: Programy antywirusowe
Producent: Qihu 360 Software Co., LTD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.02.2015
Rozmiar: 169.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 306

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 360 Internet Security 5.0

360 Internet Security w wersji 5.0 to ceniona i jednocześnie darmowa aplikacja, która zapewni dobrą ochronę przed wirusami. Twórcy programu chwalą się, że ten działa w oparciu aż o trzy różne silniki wykrywające niebezpieczeństwa. Są to 360 Cloud Engine i Engine oraz BitDefender oraz QVM II. Poza zabezpieczeniem przed szkodliwymi wirusami, 360 Internet Security pomoże nam także uchronić nasz komputer przed oprogramowaniem szpiegującym oraz różnego rodzaju końmi trojańskimi.

Pomimo braku polskiego menu, całość jest dość prosta w obsłudze i nie powinna sprawić problemu nawet nieco mniej doświadczonym użytkownikom. Warto tutaj wspomnieć także o oferowanej przez aplikację funkcji kwarantanny, która pomoże użytkownikowi na bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików bez obaw o rozpowszechnienie się szkodliwego oprogramowania. Kolejnymi przydatnymi funkcjami są: monitorowanie na bieżąco podłączonych do naszego komputera nośników danych USB oraz filtrowanie przeglądanych stron internetowych w poszukiwania wirusów i oprogramowania szpiegującego. 

Podobne Programy antywirusowe

 • PC Tools ThreatFire

  PC Tools ThreatFire jest zestawem przeznaczonym do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, robakami, rootkitami.

 • Panda Antivirus 1.0

  Chociaż na komputerach PC program antywirusowy Panda Security znany jest już od dawna, to jednak posiadacze komputerów Mac nie mieli jeszcze okazji go testować.

 • Kaspersky Rescue Disk

  Kaspersky Rescue Disk to niezwykle przydatne narzedzie w przypadku, gdy nasz komputer jest na tyle zawirusowany, że nie jesteśmy w stanie go uruchomić. Kaspersky Rescue Disk startuje bez konieczności włączania systemu operacyjnego.

 • Amiti Antivirus

  Amiti Antivirus to jeden z najlepszych przedstawicieli darmowych antywirusów dostępnych na naszym rynku. Program ten to doskonała alternatywa dla takich produktów, jak AVG czy Avast.

 • AVG Anti-Virus

  Jest to darmowa odmiana profesjonalnego programu antywirusowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 360 Internet Security 5.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie