Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpamRebel 2

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Cream Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.05.2011
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 203

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SpamRebel 2

SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

Do najważniejszych należą bez wątpienia listy zawierające zaufanych nadawców jak również tych, których wiadomości mają być automatycznie klasyfikowane jako spam. Program wykorzystuje też rozbudowane mechanizmy sztucznej inteligencji dzięki czemu program w większości przypadków potrafi sam rozpoznać czy dana wiadomość powinna trafić do naszej skrzynki czy też nie. Algorytmy te wysoką skuteczność osiągają dzięki wnikliwej analizie całej wiadomości a nie tylko podstawowych danych takich jak adres nadawcy czy też temat.

Aplikacja jest niezwykle uniwersalna gdyż współpracuje z większością dostępnych na rynku programów pocztowych. Wygodny interfejs daje możliwość niezwykle łatwej konfiguracji wszystkich jego ustawień. Dodatkowo mamy dostęp do rozbudowanych statystyk dzięki, którym możemy sprawdzić jak dużo spamu program pomógł powstrzymać.

Podobne Programy antyspamowe

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpamRebel 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie