Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spamihilator 1.0.0

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Michel Krämer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Data modyfikacji: 07.11.2011
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT, 7
Liczba pobrań: 272

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spamihilator 1.0.0

Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

Narzędzie współpracuje z  niemal wszystkimi popularnymi klientami poczty. Sapmihilator pracuje w tle programu do obsługi poczty. Niechcianą korespondencje przenosi do specjalnego folderu. Dodatkową zaletą aplikacji są wtyczki (plug-iny) zwiększające jej funkcjonalność. Dodatki można pobrać ze strony producenta.

Podobne Programy antyspamowe

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spamihilator 1.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie