Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SPAMfighter Standard 6.4.23

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: SPAMfighter
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.10.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 256

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SPAMfighter Standard 6.4.23

SPAMFighter to program do zwalczania niechcianej korespondencji. (SPAM) Program integruje się z Microsoft Outlook i Outlook Express.


Narzędzie to wykorzystuje internetową bazę adresów zakwalifikowanych jako rozsyłające spam, dzięki temu eliminuje wiadomości od takich nadawców. Niechciane e-mail'e umieszczane są w specjalnym folderze, Program posiada możliwość tworzenia czarnej i białej listy. Jest to skuteczne i co ważne bezpłatne narzędzie do walki ze spamem.

Podobne Programy antyspamowe

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SPAMfighter Standard 6.4.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie