Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SPAMfighter 6.4.23

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: SPAMfighter Company
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.12.2008
Rozmiar: 1.7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 343

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SPAMfighter 6.4.23

SPAMfighter to doskonała zapora antyspamowa dla twojej poczty, baza danych programu jest naprawdę imponująca - tworzy ją przeszło pięć milionów  użytkowników.

SPAMfighter to aplikacja chroniąca przed niechcianą pocztą, program współpracuje z produktami pocztowymi Microsoftu - Outlookiem i Outlookiem Express, a także z Windows Mail. SMAPfighter sprawdza każdą przychodzącą do naszej skrzynki wiadomość i porównuje ją z bazą danych niechcianej poczty, któa oparta jest na raportach milionów użytkowników na całym świecie - dzięki temu systemowi jest niemal niemożliwym by przez zaporę przedostała się niechciana poczta. Program rozpoznaje niechcianą pocztę w 13 językach.­

­

Podobne Programy antyspamowe

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SPAMfighter 6.4.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie