Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SPAMfighter Standard 7.3.78

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: SPAMfighter
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2010
Data modyfikacji: 16.11.2011
Rozmiar: 2,31 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 171

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SPAMfighter Standard 7.3.78

Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem? Służą do tego różne aplikacje, z których można polecić szczególnie SPAMfighter Standard 7.3.78  Dlaczego? No cóż, jednym z powodów może być fakt, że jest to aplikacja bezpłatna, zaś drugim jej skuteczność. Są także inne zalety, które wypada wymienić. Tak więc SPAMfighter integruje się z klientami poczty Outlook Express i MS Outlook, pojawiając się w interfejsie jako dodatkowy pasek. Tworzy od razu dodatkowy folder, gdzie trafia niechciana korespondencja, czyli spam.

Oczywiście aplikacja ta działa w trybie online, gdzie cały czas jest podłączona do aktualizowanej bazy danych na temat spamu. To na jej podstawie określa, czy dany mail zawiera śmieci, czy też jest to normalna korespondencja. Także sam użytkownik może zdefiniować, które adresy są sprawdzone i z nich nie dostaje spamu, choć może to tak wyglądać (np. przesyłki reklamowe ze sklepów internetowych). Free download Spamfighter pozwoli także na przebadanie kilku opcji występujących w wersji płatnej programu – Professional. Działają one przez 30 dni od momentu zainstalowania programu.

Do obsługi programu przyda się podstawowa znajomość języka angielskiego, bowiem nie ma edycji SPAMfighter Standard 7.3.78 po polsku. Potrzebny jest także Outlook zainstalowany w systemie. Nie będzie to problemem, jeśli posiadamy pakiet Office. Niestety, aplikacja ta nie chroni przed spamem skrzynek pocztowych umieszczonych na serwerach zewnętrznych (jak np. o2, Onet czy Interia).

Podobne Programy antyspamowe

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SPAMfighter Standard 7.3.78Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie