Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpamButcher 2.0e

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: SpamButcher
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 170

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SpamButcher 2.0e

SpamButcher to niewielki i  łatwy w obsłudze program filtrujący niechcianą e-mail. Program działa w sposób automatyczny nie wymagając od użytkownika wprowadzania zmian w ustawieniach programu.

Aplikacja ponadto posiada funkcję blokowania poczty z podejrzanymi załącznikami, dzięki czemu chroni użytkownika przed wirusami komputerowymi rozsyłanymi pocztą elektroniczną.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 21 dni bezpłatnego użytkowania.

Podobne Programy antyspamowe

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpamButcher 2.0eAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie