Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SpamAware 4.6

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: JAM Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 252

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SpamAware 4.6

SpamAware jest darmowym dodatkiem do programów pocztowych Ms-Outlook oraz MS-Outlook Express. Opcje aplikacji dostępne są z poziomu menu Outlook'a. Program chroni przed niechcianą  korespondencją. Umożliwia tworzenie własnej czarnej i białej listy.


Domyślnie program oznacza wszystkie wiadomości sklasyfikowane jako spam znaczkiem ***SPAM***. Użytkownik może  ustawić przenoszenie takich wiadomości do specjalnego folderu.

Działanie programu SpamAware oparte jest o silnik SpamAssasin.  Użytkownik  ma możliwość regulacji poziomu ochrony przed spamem za pomocą suwaka w ustawieniach programu.

Podobne Programy antyspamowe

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SpamAware 4.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie