Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spam Bully for Outlook Express 4.1.0.12

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Spam Bully
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 5.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 536

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Spam Bully for Outlook Express 4.1.0.12

Spam Bully for Outlook Express jest zaawansowanym programem służącym do ochrony użytkownika przed niechcianą korespondencją (SPAM).  Program działa w oparciu o zestaw filtrów.

Ponadto aplikacja  posiada możliwość uczenia na podstawie wysyłanych i odbieranych wiadomości, Umożliwia też  tworzenie czarnej i białej listy. Aplikacja jest dodatkiem do programu pocztowego i obsługiwana jest jest z bezpośrednio z interfejsu klienta poczty. Program umożliwia blokowanie wiadomości w oparciu o słowa kluczowe lub określone formaty załączonych do wiadomości plików.

Program współpracuje z Outlook Express 5, 5.5 oraz 6.
Wersja testowa pozwala na 14 dni bezpłatnego użytkowania

Podobne Programy antyspamowe

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spam Bully for Outlook Express 4.1.0.12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie