Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RegRun Reanimator 6.9.7

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Greatis Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.10.2010
Data modyfikacji: 07.11.2011
Rozmiar: 8.8 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 150

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RegRun Reanimator 6.9.7

RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania. Aby go używać, musimy być podłączeni do sieci. Po skanowaniu raport wysłany jest do producenta, informując o wszystkich wykrytych spyware, trojanach czy adwarach. Po tej operacji do użytkownika zostaje przesłany specjalny plik, który pozwoli na usunięcie wszystkich niepożądanych elementów z systemu.

Download RegRun Reanimator nie zajmuje długo – to tylko 8 MB. Jednak wielu użytkowników zwraca uwagę, że aplikacja przesyła wszystkie dane o systemie do producenta, co można przyrównać do nielegalnego pozyskiwania danych osobowych. Pomijając to – aplikacja może być uruchamiana w dowolnym momencie – kiedy wyślemy raport, zależy to tylko do nas. Podejrzane pliki możemy wyodrębnić i przesłać do Freatis Software w celu zbadania, czy jest to nietypowy plik czy też wirus.

Często można spotkać się też z twierdzeniem, że RegRun Reanimator to tylko uzupełnienie dla normalnych programów antywirusowych, dlatego też bez nich lepiej nie używać go osobno do ochrony komputera. Można się też spotkać z opiniami, że RegRun Reanimator sam w sobie jest… programem szpiegowskim, który gromadzi dane o użytkowniku. Dlatego też ani nie zachęcamy, ani nie odradzamy decyzji o pobraniu aplikacji. Można przejrzeć w sieci opinie o tym programie – są one w większości negatywne.

Jeśli nie chcemy jednak pobierać RegRun Reanimator 6, a potrzebny jest program do wykrywania elektronicznych szpiegów, na naszej stronie znajdują się inne tego typu, sprawdzone programy.

Podobne Programy antyspamowe

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RegRun Reanimator 6.9.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie