Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton AntiSpam 2005

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 18.9 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 974

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton AntiSpam 2005

Norton AntiSpam 2005 firmy Symantec to program  filtrujący niechcianą korespondencję elektroniczną. Aplikacja automatyczne rozpoznaje spam i blokuje niepożądane wiadomości, bez zakłócania korzystania z poczty elektronicznej.

Norton AntiSpam oznacza także wiadomości zawierające treści obraźliwe oraz blokuje natrętne reklamy internetowe.

Funkcje programu:

- Filtrowanie niechcianych wiadomości w dowolnym programie zgodnym z POP3 przez dodanie znacznika "spam" w polu "Temat"
- Możliwość integracji z aplikacjami Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express i Eudora przez dodanie funkcji zwalczania spamu do pasków narzędziowych.
- Współpraca z Outlookiem - filtrowanie niechcianej poczty z kont Hotmail i MSN Mail.
- Funkcja Allowed List (lista zaufanych kont), dzięki której poczta od rodziny, przyjaciół i znajomych nie zostanie oznaczona jako spam.
- Funkcja Trusted Mode (tryb zaufany) - wiadomości od wszystkich spoza listy zaufanych kont są oznaczane jako spam.
- Lista zablokowanych kont, pozwalająca na zablokowanie poczty z danych adresów.
- Na podstawie analizy wiadomości wychodzących inteligentny mechanizm filtrujący uczy się co jest, a co nie jest spamem.
- Blokada reklam przyspiesza pobieranie stron internetowych i zmniejsza chaos na ekranie, eliminując reklamy typu pop-up, pop-under i bannery.
- Funkcja LiveUpdate automatycznie sprawdza, czy nie pojawiły się aktualizacje systemu zabezpieczeń, gdy użytkownik pracuje on-line.
- Procedura aktywacji produktu w celu zapewnienia autentyczności.

Wymagania systemowe

* Windows XP Home, XP Pro, 2000 Pro, Me, 98
* 80 MB wolnego miejsca na dysku
* Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 5.5 lub nowsza
* Napęd DVD lub CD

Podobne Programy antyspamowe

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton AntiSpam 2005Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie