Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Comodo AntiSpam Desktop 2005

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Comodo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 289

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Comodo AntiSpam Desktop 2005

Comodo AntiSpam Desktop 2005 to program, który skuteczne rozwiązuje problem z niechcianą pocztą (spam'em).  Aplikacja  korzysta z zaawansowanych algorytmów rozpoznawania spamu.

Program współpracuje z wieloma różnymi aplikacjami do obsługi poczty elektronicznej (Outlook, Eudora, Netscape) wspierając protokół POP3/SMTP.

Uwaga!
Program jest darmowy, aby uzyskać kod aktywacyjny należy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronach  producenta.

Podobne Programy antyspamowe

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Comodo AntiSpam Desktop 2005Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie