Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express 3.3

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Cloudmark Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Data modyfikacji: 29.09.2011
Rozmiar: 4.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 509

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express 3.3

Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego. Funkcjonowanie aplikacji jest oparte o informacji zbierane od użytkowników ze 160 krajów, dzięki temu użytkownik nie musi tworzyć czarnych list i definiować filtrów. Program wykorzystuje z tzw. technologię map genetycznych, do skutecznej walki ze spamem.

Cloudmark Desktop w pełni integruje się z programem pocztowym.

Wersja testowa umożliwia 15 dni bezpłatnego korzystania z programu.

Podobne Programy antyspamowe

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie