Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Agnitum Spam Terrier 1.0.75

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Agnitum Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 409

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Agnitum Spam Terrier 1.0.75

Agnitum Spam Terrier to  program służący do zabezpieczenia użytkowników poczty elektronicznej przed niechciana korespondencją (SPAM) Działa jako w wtyczka zintegrowana z interfejsem programów pocztowych Outlook i Outlook Express.

W trakcie sprawdzania poczty program wykrywa wiadomości sklasyfikowane jako spam i umieszcza w odpowiednim folderze.
Program jest darmowy.

Podobne Programy antyspamowe

 • Ad-Aware

  Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu).

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook Express

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook Express 5.x/6.x.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Agnitum Spam Terrier 1.0.75Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie