Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-Aware 9

Kategoria: Programy antyspamowe
Producent: Lavasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.09.2010
Rozmiar: 9.8 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 1958

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-Aware 9

Ad-Aware 9 to najnowsza odsłona popularnego programu antyszpiegującego, za którego stworzenia odpowiada firma Lavasoft – twórcy między innymi Avast Antyvirus (dostępny na naszym portalu). Podobnie jak i poprzednie wydania, jest także możliwy darmowy download Ad Aware w tej edycji. A czy warto? Szczerze mówiąc zdania użytkowników są mocno podzielone. Najlepiej sprawdzić samemu, choć trzeba od razu zaznaczyć, że to duża aplikacja. Download Ad-Aware po polsku może zając nawet kilkadziesiąt minut, bowiem plik ma 127 MB.

Aplikacja ta skanuje twarde dyski oraz rejestr, wyszukując w nich elementy szpiegujące. Mamy tu wszystkie rodzaje tego typu złośliwego oprogramowania, jak spyware, trojany, hijacking, itp. Ad-Aware 9 pozwala na ich identyfikację, odnalezienie i skuteczne usunięcie z systemu. Słychać jednak głosy, że w porównaniu do poprzedniej wersji robi to o wiele wolniej. Czy tak jest rzeczywiście? Można wypróbować samemu, bowiem nie kosztuje to ani grosza.

Znajdujący się na tej stronie plik instalacyjny to wydanie Ad-Aware pl. Dlatego tez nie będzie nikomu potrzebna instrukcja używania czy obsługi. Wszystkie opcje i komendy będą zrozumiałe dla każdego użytkownika. Jeśli natomiast chodzi o systemy operacyjne, to program działa świetnie na wszystkich używanych aktualnie Windowsach. Można więc uruchomić Ad-Aware 9 na Windows  7, XP i Vista.

Jedną z zalet Doctora jest automatyczna aktualizacja bazy danych, w której znajdują się wszystkie znane, złośliwe programy szpiegujące. Dzięki temu użytkownik nie musi sprawdzać ręcznie, czy pojawiła się nowa wersja aplikacji. Można używać tego programu za darmo w domu. Do działań komercyjnych  przewidziana jest wersja Pro, za której używania trzeba płacić. Szczegóły znajdują się na stronie producenta.

Podobne Programy antyspamowe

 • RegRun Reanimator

  RegRun Reanimator 6 to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania.

 • SPAMfighter Standard

  Nikt nie lubi otrzymywać na swoją skrzynkę mailową bezwartościowych reklam dotyczących najczęściej kompletnie nie interesujących go produktów. Jak zabezpieczyć się przed spamem?

 • Spamihilator

  Spamihilator to bezpłatny program do zwalczania niechcianej poczty. Swoją wysoką skuteczność Aplikacja zawdzięcza stosowaniu inteligentnego filtru Bayseya i filtru DCC.

 • SpamRebel

  SpamRebel jest programem pomagającym chronić skrzynkę mailową przed niechcianą korespondencją. Program oferuje bardzo wysoką skuteczność dzięki wykorzystywaniu wielu mechanizmów klasyfikujących przychodzące wiadomości.

 • Cloudmark Desktop for Microsoft Outlook

  Cloudmark Desktop to program skutecznie chroniący przed przed spamem i phishingiem. Aplikacja współpracuje z programem pocztowym Microsoft Outlook 2000/XP/2003/2007. Mechanizm działania programu jest odmienny w stosunku do większości oprogramowania antyspamowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-Aware 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie