Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Security Suite 7.0.462.000

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Zone Labs, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 407

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Security Suite 7.0.462.000

Pakiet ZoneAlarm Security Suite  to kompleksowy zestaw zabezpieczający opracowany przez firmę  Zone Labs, Inc. Znaną z  jednego z najlepszych dostępnych na rynku firewalli.


Pakiet posiada bardzo podobną funkcjonalność do firewalla ZoneAlarm pro chroni pocztę m.in. blokując podejrzane wiadomości pozwala kontrolować pliki cookie, blokuje wyskakujące okienka (pop-up) oraz zwiększa bezpieczeństwo korzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Poza tymi funkcjami ZoneAlarm Security Suite został zaopatrzony w bardzo wydajny zaawansowany moduł antywirusowy, skaner antyszpiegowski oraz funkcję filtrowania przeglądanych stron www.

Wymagania systemowe:
- Windows 98SE/ME/2000 Pro/XP
- Pentium III 450 MHz. 50MB wolnej powierzchni na twardym dysku
- Połączenie z Internetem
- Pamięć RAM: 48MB (98SE/ME), 64MB (2000 Pro), 128MB (XP).


Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania programu. 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Security Suite 7.0.462.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie