Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Security Suite 7.0.462.000

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Zone Labs, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 39 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 407

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Security Suite 7.0.462.000

Pakiet ZoneAlarm Security Suite  to kompleksowy zestaw zabezpieczający opracowany przez firmę  Zone Labs, Inc. Znaną z  jednego z najlepszych dostępnych na rynku firewalli.


Pakiet posiada bardzo podobną funkcjonalność do firewalla ZoneAlarm pro chroni pocztę m.in. blokując podejrzane wiadomości pozwala kontrolować pliki cookie, blokuje wyskakujące okienka (pop-up) oraz zwiększa bezpieczeństwo korzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Poza tymi funkcjami ZoneAlarm Security Suite został zaopatrzony w bardzo wydajny zaawansowany moduł antywirusowy, skaner antyszpiegowski oraz funkcję filtrowania przeglądanych stron www.

Wymagania systemowe:
- Windows 98SE/ME/2000 Pro/XP
- Pentium III 450 MHz. 50MB wolnej powierzchni na twardym dysku
- Połączenie z Internetem
- Pamięć RAM: 48MB (98SE/ME), 64MB (2000 Pro), 128MB (XP).


Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania programu. 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Security Suite 7.0.462.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie