Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Internet Security Suite 8.0.059.000

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Zone Labs LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.09.2008
Rozmiar: 50.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 390

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Internet Security Suite 8.0.059.000

Pakiet ZoneAlarm Security Suite  to kompleksowy zestaw zabezpieczający opracowany przez firmę  Zone Labs, Inc. Znaną z  jednego z najlepszych dostępnych na rynku firewalli.


Pakiet posiada bardzo podobną funkcjonalność do firewalla ZoneAlarm pro chroni pocztę m.in. blokując podejrzane wiadomości pozwala kontrolować pliki cookie, blokuje wyskakujące okienka (pop-up) oraz zwiększa bezpieczeństwo korzystania z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Poza tymi funkcjami ZoneAlarm Security Suite został zaopatrzony w bardzo wydajny zaawansowany moduł antywirusowy, skaner antyszpiegowski oraz funkcję filtrowania przeglądanych stron www.

Wymagania systemowe:
- Windows 98SE/ME/2000 Pro/XP
- Pentium III 450 MHz. 50MB wolnej powierzchni na twardym dysku
- Połączenie z Internetem
- Pamięć RAM: 48MB (98SE/ME), 64MB (2000 Pro), 128MB (XP).


Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 15 dni darmowego użytkowania programu. 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • ArcaVir System Protection

  ArcaVir 2013 System Protection to przeznaczona na 2011 rok edycja pakietu zabezpieczeń dla systemów Windows. Zawiera ona szereg użytecznych narzędzi, przydatnych w walce ze wszystkimi płynącymi z sieci zagrożeniami.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Internet Security Suite 8.0.059.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie