Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZoneAlarm Internet Security Suite 10.1.065.000

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Zone Labs LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.07.2011
Data modyfikacji: 14.11.2011
Rozmiar: 335,77 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 152

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ZoneAlarm Internet Security Suite 10.1.065.000

ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych. Doskonale chroni on przed szkodliwymi elementami z sieci, jak na przykład wirusy, robaki czy też skrypty niewiadomego pochodzenia. Jest to aplikacja, której można używać zarówno w domowym zaciszu, jak też i dużej firmie, w związku z tym trudno spodziewać się, aby była ona za darmo. Można jednak wypróbować ją bezpłatnie, wykonując download programu w wersji testowej.

ZoneAlarm Internet Security Suite to połączenie firewalla z programem antywirusowym. Mamy tu dość długą listę zagrożeń, które potrafi wykryć. Prócz wspomnianych powyżej będą to także blokowanie ciasteczek, mechanizmów wyłudzających dane, likwidacja reklam typu pop-up, filtr antyspamowy, skaner poczty przychodzącej oraz blokada wybranych treści stron. ZoneAlarm Internet Security Suite w wersji testowej działa przez okres 15 dni. Po tym czasie należy wykupić licencję lub przestanie działać. Jego cena to 40 dolarów. Czy warto tyle dać? Radzimy pobrać wersję trial i przekonać się o tym w praktyce. Choć nie ma wydania ZoneAlarm Internet Security Suite pl, to obsługa pakietu jest banalnie prosta i nikomu nie powinna nastręczyć trudności.
W sieci można znaleźć liczne, często sprzeczne opnie na temat tego programu. Radzimy jednak nie kierować się sugestiami, a samemu wypróbować jego możliwości. ZoneAlarm Internet Security Suite 10 nie zawiedzie nikogo – to doskonały strażnik naszego systemu operacyjnego.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZoneAlarm Internet Security Suite 10.1.065.000Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie