Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrustPort Total Protection 2012 12.0.0.4837

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Trustport
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2011
Data modyfikacji: 25.10.2011
Rozmiar: 262,80 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 115

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TrustPort Total Protection 2012 12.0.0.4837

TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych. Maksymalne bezpieczeństwo oraz ochrona  komputera przed złośliwym oprogramowaniem, wykorzystywaniem prywatnych danych i zagrożeniami online. Aplikacja korzysta z tradycyjnego skanowania oraz analizy heurystycznej, w celu wyłączenia wszelkiego  złośliwego oprogramowania, które może dostać się do komputera z internetu lub urządzenia typu  przenośny dysk czy pamięć USB.

Dwa zastosowane w programie silniki zapewniają wykrywanie złośliwego kodu w niemal zadziwiającej wartości 100%. Główne funkcje TrustPort Total Protection to: zatrzymanie złośliwego oprogramowania i hakerów, dysk ratunkowy Recovery, zabezpieczanie danych przy użyciu szyfrowania, ochrona rodzicielska, automatyczne monitorowanie mediów, inteligentny Firewall, bezpieczne usuwanie danych, ochrona antywirusowa i antyspyware, ochrona internetu, ochrona danych przez szyfrowanie. Zachęcamy do wypróbowania tej świetnej i sprawdzonej aplikacji. Poniżej znajduje się wersja trial, która działa przez 30 dni.

Wersja antywirusa 2012, zadebiutowała w naszym kraju w lipcu 2011 roku. Jest to pierwsze wydanie programów z serii TrustPort po polsku.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Norton Internet Security


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrustPort Total Protection 2012 12.0.0.4837

dodał: ~Maniek , 10.07.2013

Zamienilem bitdefendera na trustporta. To byla bardzo dobra decyzja!

dodał: ~Zet , 12.07.2011

Bardzo dobry program, praktycznie nie odczuwalny. Chyba rośnie ciekawa konkurencja na naszym rynku dla popularnych programów.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie