Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrustPort Internet Security 2012

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Trustport
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2011
Rozmiar: 232 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 126

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TrustPort Internet Security 2012

TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu. Program wykrywa wirusy i oprogramowanie szpiegujące na wszystkich miejscach wejścia do komputera. Zapobiega również próbom włamań przez hakerów. Pozwala to na ciągłe monitorowanie plików otwieranych jak również w tym samym czasie skanowanie plików przychodzących z poczty elektronicznej lub ściąganych z sieci.

Do głównych funkcji programu zalicza się: ochronę antywirusową i antyspyware, inteligentną zaporę sieciową, ochronę poczty e-mail, przenośny antywirus na USB, Monitoring stron internetowych, Automatyczne monitorowanie mediów, Aktualizacje automatyczne. Zachęcamy do pobrania i wypróbowania tego nowoczesnego i skutecznego narzędzia. Na naszej stronie dostępna jest wersja trial działająca przez 30 dni.

Wersja antywirusa 2012, zadebiutowała w naszym kraju w lipcu 2011 roku. Jest to pierwsze wydanie programów z serii TrustPort po polsku.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrustPort Internet Security 2012

dodał: ~Rychu , 10.07.2013

Dla mnie tez rewelka. Nie obciaza kompa i smiga az milo!

dodał: ~technir7 , 10.07.2013

Rewelacyjnie lekki

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie