Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TrustPort Internet Security 2012

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Trustport
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2011
Rozmiar: 232 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 125

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TrustPort Internet Security 2012

TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu. Program wykrywa wirusy i oprogramowanie szpiegujące na wszystkich miejscach wejścia do komputera. Zapobiega również próbom włamań przez hakerów. Pozwala to na ciągłe monitorowanie plików otwieranych jak również w tym samym czasie skanowanie plików przychodzących z poczty elektronicznej lub ściąganych z sieci.

Do głównych funkcji programu zalicza się: ochronę antywirusową i antyspyware, inteligentną zaporę sieciową, ochronę poczty e-mail, przenośny antywirus na USB, Monitoring stron internetowych, Automatyczne monitorowanie mediów, Aktualizacje automatyczne. Zachęcamy do pobrania i wypróbowania tego nowoczesnego i skutecznego narzędzia. Na naszej stronie dostępna jest wersja trial działająca przez 30 dni.

Wersja antywirusa 2012, zadebiutowała w naszym kraju w lipcu 2011 roku. Jest to pierwsze wydanie programów z serii TrustPort po polsku.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TrustPort Internet Security 2012

dodał: ~Rychu , 10.07.2013

Dla mnie tez rewelka. Nie obciaza kompa i smiga az milo!

dodał: ~technir7 , 10.07.2013

Rewelacyjnie lekki

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie