Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trend Micro Internet Security 2010

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Trend Micro Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.03.2010
Rozmiar: 65. 8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 480

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Trend Micro Internet Security 2010

Trend Micro Internet Security 2010 to program przeznaczony do ochrony komputerów w domu. Możesz także korzystać z niego w małych firmach. Trend Micro nie jest darmowy, jednak możesz ściągnąć go w wersji trial, która pozwoli Ci przetestować możliwości tej cieszącej się uznaniem na świecie aplikacji.

Download Trend Micro w wersji trial pozwoli Ci zobaczyć, jakie daje on możliwości zabezpieczenia systemu przed złośliwymi programami, wirusami i robakami. Trend Micro antywirus stawia wszelkim niepożądanym elementom zaporę sieciową, która nie dość, że skanuje aplikacje zewnętrzne, to pozwala także na ochronę przed wszelkimi próbami włamania. Nadto Trend Micro security dokonuje monitoring nadchodzących uaktualnień system, pozwala także na kontrolę sieci domowej.

Wersja trial Trend Micro antivirus zapozna Cię także z zabezpieczeniami chroniącymi sieć bezprzewodową. Ten wygodny system zwie się Wi-Fi Intrusion Detection i niezwłocznie informuje Cię o wszelkich próbach włamań. Dodatkowo pakiet zawiera system kontroli rodzicielskiej. Jak więc widzisz, wersja testowa Trend Micro do pobrania pozwoli Ci dokładnie sprawdzić wszystkie zalety tego programu.

Najnowszy Trend Micro przystosowany jest do pracy ze wszystkimi systemami Windows. Tak więc bez problemu można używać Trend Micro na Windows 7. Nadto oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań do używania Trend Micro na Vista i XP. Program ten z pewnością zainteresuje każdego, komu zależy na bezpieczeństwie systemu, a zarazem często odwiedza strony w sieci. A ponieważ robią tak niemal wszyscy, jest to aplikacja dla każdego, kto tylko używa komputera.

To świetne narzędzie ma w sumie tylko jedną wadę - Trend Micro nie jest za darmo. A ponieważ bezpieczeństwo jest bezcenne, możesz wykupić roczną subskrypcję za kilkadziesiąt dolarów. Dodatkowo istnieje Trend Micro Pro, zapewniający bezpieczeństwo smart fonom oraz blokujące przychodzący spam. Nim jednak zdecydujesz się zainwestować w to oprogramowanie, pobierz Trend Micro w wersji testowej. Dzięki temu poznasz Trend Micro za free i sam zdecydujesz, czy warto kontynuować swoją przygodę z tą aplikacją.

Niestety, nie ma wersji Trend Micro po polsku. Jeśli jednak znasz choćby podstawowe nazwy czynności i ustawień języku angielskim, powinno to wystarczyć. Co prawda Trend Micro nie jest freeware, ale ma interfejs prościutki, niczym darmowe programiki.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • Norton Internet Security

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Trend Micro Internet Security 2010

dodał: ~wloszku , 08.04.2010

fajnie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie