Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Symantec Endpoint Protection 12.1

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.11.2011
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 254

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Symantec Endpoint Protection 12.1

Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec. Rozwiązanie to zostało stworzone głównie dla przedsiębiorstw, jest połączeniem funkcjonalności jakie dostępne są w programach antywirusowych (wykrywa wirusy, trojany, rootkity, komponenty szpiegujące) jak również zapory sieciowej oraz systemu, który kontroluje działanie różnych aplikacji i urządzeń. Aplikacja instaluje się na komputerach jako jeden pojedynczy, zintegrowany agent. Program umożliwia zarządzanie wszystkimi instalacjami przy pomocy pojedynczej konsoli. Program w normalnym trybie pracy zajmuje w przybliżeniu ok 24 MB pamięci. Według producenta aplikacja nie obciąża systemu a jej działanie jest praktycznie niezauważalne i nie spowalnia innych aplikacji. Opinie użytkowników na temat tego narzędzia również są bardzo dobre. Zachęcamy do pobrania i wypróbowania Symantec Endpoint Protection.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Symantec Endpoint Protection 12.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie