Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sandboxie 3.6

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Ronen Tzur
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.10.2011
Rozmiar: 2,02 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 106

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sandboxie 3.6

Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku. Uchroni to nasz system w przypadku gdy nieznana aplikacja okazała by się szkodliwym oprogramowaniem. Program tworzy pewnego rodzaju strefę ochronną. Możemy w niej umieścić wiele programów takich jak przykładowo programy do poczty, programy p2p, komunikatory czy przeglądarki internetowe. Dzięki temu wszystkie zmiany jakie zostaną wprowadzone do naszego systemu poprzez programy znajdujące się w izolowanym środowisku stworzonym przez program Sandboxie mogą zostać cofnięte.

Dodatkowo umieszczając daną aplikację w Sandboxie możemy narzucić jej szereg ograniczeń. Przykładowo możemy ograniczyć dostęp do sieci dla wybranego programu, jak również dostęp do plików i folderów systemowych czy sterowników zainstalowanych w komputerze. Program jest dość rozbudowaną aplikacją, która posiada wiele opcji. Jednak dla mniej zaawansowanych użytkowników wprowadzono pewne udogodnienie. Mianowicie program po zainstalowaniu jest już skonfigurowany i posiada gotowy pakiet ustawień oraz domyślną konfigurację dla wielu popularnych aplikacji.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sandboxie 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie