Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sandboxie 3.6

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Ronen Tzur
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.10.2011
Rozmiar: 2,02 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 106

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Sandboxie 3.6

Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku. Uchroni to nasz system w przypadku gdy nieznana aplikacja okazała by się szkodliwym oprogramowaniem. Program tworzy pewnego rodzaju strefę ochronną. Możemy w niej umieścić wiele programów takich jak przykładowo programy do poczty, programy p2p, komunikatory czy przeglądarki internetowe. Dzięki temu wszystkie zmiany jakie zostaną wprowadzone do naszego systemu poprzez programy znajdujące się w izolowanym środowisku stworzonym przez program Sandboxie mogą zostać cofnięte.

Dodatkowo umieszczając daną aplikację w Sandboxie możemy narzucić jej szereg ograniczeń. Przykładowo możemy ograniczyć dostęp do sieci dla wybranego programu, jak również dostęp do plików i folderów systemowych czy sterowników zainstalowanych w komputerze. Program jest dość rozbudowaną aplikacją, która posiada wiele opcji. Jednak dla mniej zaawansowanych użytkowników wprowadzono pewne udogodnienie. Mianowicie program po zainstalowaniu jest już skonfigurowany i posiada gotowy pakiet ustawień oraz domyślną konfigurację dla wielu popularnych aplikacji.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Norton Internet Security

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sandboxie 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie