Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remove Fake Antivirus 1.83

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Olzen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.03.2011
Data modyfikacji: 10.01.2012
Rozmiar: 0,23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 200

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Remove Fake Antivirus 1.83

Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus. To niewielka, licząca sobie ledwie kilkaset kilobajtów aplikacja, która posiada zdolność rozpoznawania fałszywych antywirusów. Program ten powstał jako odpowiedź na zagrożenia tworzone przez konkretne trojany, robaki i wirusy. Na liście znanych programowi Remove Fake Antivirus zagrożeń są między innymi takie jak FraudTool.MalwareProtector.d, Winshield2009.com, Green AV, Windows Protection Suite, Total Security 2009, Windows System Suite, Antivirus BEST, System Security, Personal Antivirus, System Security 2009, Malware Doctor, Antivirus System Pro, WinPC Defender, Anti-Virus-1, Spyware Guard 2008, Cyber Security, Alpha Antivirus, Braviax, Windows Police Pro, Antivirus Pro 2010, PC Antispyware 2010, System Guard 2009, Antivirus 2009/2010, Antivirus Pro 2009, Antivirus 360 oraz MS Antispyware 2009.

Lista ta jest dość spora, co gwarantuje skuteczność aplikacji. Download Remove Fake Antivirus zajmuje kilka sekund, więc polecamy go ściągnąć. Nie ma polskiego wydania programu, jednakże jego obsługa ogranicza się tylko do jednego kliknięcia. Większość osób, które testowały program w praktyce, nie ma co do niego żadnych zastrzeżeń, jednak trafiają się również głosy krytyczne. Zdaniem niektórych aplikacja ta potrafi usunąć prawdziwe antywirusy, traktując je jako zagrożenie. Są to jednak nieliczne głosy, można więc przyjąć, że programik dobrze spełnia swoje zadanie. Jeśli wiec ktoś chce sprawdzić, czy żaden wirus nie podszywa się pod normalną aplikację, może tego dokonać dzięki niemu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • ArcaVir System Protection

  ArcaVir 2013 System Protection to przeznaczona na 2011 rok edycja pakietu zabezpieczeń dla systemów Windows. Zawiera ona szereg użytecznych narzędzi, przydatnych w walce ze wszystkimi płynącymi z sieci zagrożeniami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remove Fake Antivirus 1.83Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie