Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remove Fake Antivirus 1.83

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Olzen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.03.2011
Data modyfikacji: 10.01.2012
Rozmiar: 0,23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 199

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Remove Fake Antivirus 1.83

Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus. To niewielka, licząca sobie ledwie kilkaset kilobajtów aplikacja, która posiada zdolność rozpoznawania fałszywych antywirusów. Program ten powstał jako odpowiedź na zagrożenia tworzone przez konkretne trojany, robaki i wirusy. Na liście znanych programowi Remove Fake Antivirus zagrożeń są między innymi takie jak FraudTool.MalwareProtector.d, Winshield2009.com, Green AV, Windows Protection Suite, Total Security 2009, Windows System Suite, Antivirus BEST, System Security, Personal Antivirus, System Security 2009, Malware Doctor, Antivirus System Pro, WinPC Defender, Anti-Virus-1, Spyware Guard 2008, Cyber Security, Alpha Antivirus, Braviax, Windows Police Pro, Antivirus Pro 2010, PC Antispyware 2010, System Guard 2009, Antivirus 2009/2010, Antivirus Pro 2009, Antivirus 360 oraz MS Antispyware 2009.

Lista ta jest dość spora, co gwarantuje skuteczność aplikacji. Download Remove Fake Antivirus zajmuje kilka sekund, więc polecamy go ściągnąć. Nie ma polskiego wydania programu, jednakże jego obsługa ogranicza się tylko do jednego kliknięcia. Większość osób, które testowały program w praktyce, nie ma co do niego żadnych zastrzeżeń, jednak trafiają się również głosy krytyczne. Zdaniem niektórych aplikacja ta potrafi usunąć prawdziwe antywirusy, traktując je jako zagrożenie. Są to jednak nieliczne głosy, można więc przyjąć, że programik dobrze spełnia swoje zadanie. Jeśli wiec ktoś chce sprawdzić, czy żaden wirus nie podszywa się pod normalną aplikację, może tego dokonać dzięki niemu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • Norton Internet Security

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remove Fake Antivirus 1.83Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie