Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Heal Total Security 2008 dla 95/98/ME

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Cat Computer Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 22.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME
Liczba pobrań: 136

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Quick Heal Total Security 2008 dla 95/98/ME

Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection. 

Pakiet zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami przed zagrożeniami płynącymi z Internetu
Szybki silnik antywirusowny z łątwością radzi sobie z wyszukiwaniem zagrożeń, czytelny interfejs każdego z modułów ułątwia szybką i łatwa konfigurację. Funkcje skanowania pozwalają na sprawdzenie pamięci operacyjnej, dysków, wybranych folderów, oraz sterowników. Program udostępnia raporty oraz encyklopedię wirusów
Przed instalacją aplikacja wykonuje pełne skanowanie komputera w poszukiwaniu zagrożeń, które mogłyby przeszkodzić w  jej przwidłowym przebiegu.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania programu.
Program ten przeznaczona jest dla systemów Windows 95/98/ME. 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Heal Total Security 2008 dla 95/98/MEAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie