Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Heal Total Security 2008 dla 95/98/ME

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Cat Computer Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 22.5 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME
Liczba pobrań: 136

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Quick Heal Total Security 2008 dla 95/98/ME

Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection. 

Pakiet zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami przed zagrożeniami płynącymi z Internetu
Szybki silnik antywirusowny z łątwością radzi sobie z wyszukiwaniem zagrożeń, czytelny interfejs każdego z modułów ułątwia szybką i łatwa konfigurację. Funkcje skanowania pozwalają na sprawdzenie pamięci operacyjnej, dysków, wybranych folderów, oraz sterowników. Program udostępnia raporty oraz encyklopedię wirusów
Przed instalacją aplikacja wykonuje pełne skanowanie komputera w poszukiwaniu zagrożeń, które mogłyby przeszkodzić w  jej przwidłowym przebiegu.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania programu.
Program ten przeznaczona jest dla systemów Windows 95/98/ME. 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Heal Total Security 2008 dla 95/98/MEAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie