Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Heal Total Security 2011

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Cat Computer Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 18.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 239

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Quick Heal Total Security 2011

Quick Heal Total Security 2011 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection. 

Pakiet zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami przed zagrożeniami płynącymi z Internetu
Szybki silnik antywirusowny z łątwością radzi sobie z wyszukiwaniem zagrożeń, czytelny interfejs każdego z modułów ułątwia szybką i łatwa konfigurację. Funkcje skanowania pozwalają na sprawdzenie pamięci operacyjnej, dysków, wybranych folderów, oraz sterowników. Program udostępnia raporty oraz encyklopedię wirusów
Przed instalacją aplikacja wykonuje pełne skanowanie komputera w poszukiwaniu zagrożeń, które mogłyby przeszkodzić w  jej przwidłowym przebiegu.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania programu.
Program ten przeznaczony jest dla systemów Windows nowszych niż Millenium.  Dla starszych wersji systemu należy pobrać odpowiednią edycję programu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Heal Total Security 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie