Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick Heal Total Security 2011

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Cat Computer Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 18.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 238

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Quick Heal Total Security 2011

Quick Heal Total Security 2011 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection. 

Pakiet zapewnia kompleksową ochronę przed zagrożeniami przed zagrożeniami płynącymi z Internetu
Szybki silnik antywirusowny z łątwością radzi sobie z wyszukiwaniem zagrożeń, czytelny interfejs każdego z modułów ułątwia szybką i łatwa konfigurację. Funkcje skanowania pozwalają na sprawdzenie pamięci operacyjnej, dysków, wybranych folderów, oraz sterowników. Program udostępnia raporty oraz encyklopedię wirusów
Przed instalacją aplikacja wykonuje pełne skanowanie komputera w poszukiwaniu zagrożeń, które mogłyby przeszkodzić w  jej przwidłowym przebiegu.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania programu.
Program ten przeznaczony jest dla systemów Windows nowszych niż Millenium.  Dla starszych wersji systemu należy pobrać odpowiednią edycję programu.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick Heal Total Security 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie