Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC-cillin Internet Security 2007

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Trend Micro Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 60.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, Vista
Liczba pobrań: 275

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PC-cillin Internet Security 2007

PC-cillin Internet Security 2007 jest zestawem zabezpieczeń chroniącym przed największymi zagrożeniami płynączymi z Internetu takimi jak: wirusy, konie trojańskie, spam, czy phishing


Program zabezpiecza przed wirusami i aplikacjami szpiegowskimi, gwarantuje ochronę przed spamem, posiada wbudowaną zaporę sieciową oraz posiada również modół zwiększający bezpieczeństwo podczas korzysatania z połączeń bezprzewodowych.

Zabezpieczenia służące do zwalczania phishingu i pharmingu chronią użytkownika przed utratą poufnych informacji wykorzystywanych podczas przeprowadzania internetowych transakcji. Ochroną mogą być objęte m.in. informacje o karcie kredytowej oraz dane umożliwiające dostęp do konta bankowego za pośrednictwem internetu. W ochronie prywatności pomaga również funkcja umożliwiająca szybkie usuniecie plików i adresów internetowych zapisywanych podczas przeglądania stron WWW.

W ramach usług sieciowych TrendSecure użytkownik uzyskuje m.in. dostęp do wirtualnej klawiatury wspomagającej proces ochrony transakcji internetowych
Zakup prezentowanego pakietu zapewnia dostęp do usług sieciowych o nazwie TrendSecure, w ramach których oferowane są 3 narzędzia.

Transaction Guard zabezpiecza transakcje internetowe, co jest szczególnie istotne w przypadku korzystania z internetu w kawiarenkach lub uzyskiwania dostępu do sieci za pośrednictwem publicznych sieci bezprzewodowych. Umożliwia on wprowadzanie haseł i innego rodzaju poufnych informacji za pomocą wirtualnej klawiatury.
Moduł o nazwie Remote File Lock jest wykorzystywany do zabezpieczenia prywatnych plików i zdalnego zablokowania ich w sytuacji, gdy komputer na którym są one przechowywane zostanie skradziony.
Trend Micro Mobile Security pozwala natomiast chronić telefon komórkowy przed wirusami i innymi rodzajami zagrożeń.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • Norton Internet Security

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC-cillin Internet Security 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie