Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PC-cillin Internet Security 2007

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Trend Micro Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 60.7 MB
System operacyjny: Windows 2000, Vista
Liczba pobrań: 274

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PC-cillin Internet Security 2007

PC-cillin Internet Security 2007 jest zestawem zabezpieczeń chroniącym przed największymi zagrożeniami płynączymi z Internetu takimi jak: wirusy, konie trojańskie, spam, czy phishing


Program zabezpiecza przed wirusami i aplikacjami szpiegowskimi, gwarantuje ochronę przed spamem, posiada wbudowaną zaporę sieciową oraz posiada również modół zwiększający bezpieczeństwo podczas korzysatania z połączeń bezprzewodowych.

Zabezpieczenia służące do zwalczania phishingu i pharmingu chronią użytkownika przed utratą poufnych informacji wykorzystywanych podczas przeprowadzania internetowych transakcji. Ochroną mogą być objęte m.in. informacje o karcie kredytowej oraz dane umożliwiające dostęp do konta bankowego za pośrednictwem internetu. W ochronie prywatności pomaga również funkcja umożliwiająca szybkie usuniecie plików i adresów internetowych zapisywanych podczas przeglądania stron WWW.

W ramach usług sieciowych TrendSecure użytkownik uzyskuje m.in. dostęp do wirtualnej klawiatury wspomagającej proces ochrony transakcji internetowych
Zakup prezentowanego pakietu zapewnia dostęp do usług sieciowych o nazwie TrendSecure, w ramach których oferowane są 3 narzędzia.

Transaction Guard zabezpiecza transakcje internetowe, co jest szczególnie istotne w przypadku korzystania z internetu w kawiarenkach lub uzyskiwania dostępu do sieci za pośrednictwem publicznych sieci bezprzewodowych. Umożliwia on wprowadzanie haseł i innego rodzaju poufnych informacji za pomocą wirtualnej klawiatury.
Moduł o nazwie Remote File Lock jest wykorzystywany do zabezpieczenia prywatnych plików i zdalnego zablokowania ich w sytuacji, gdy komputer na którym są one przechowywane zostanie skradziony.
Trend Micro Mobile Security pozwala natomiast chronić telefon komórkowy przed wirusami i innymi rodzajami zagrożeń.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Norton Internet Security


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PC-cillin Internet Security 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie