Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Global Protection 2010

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Panda Security
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 339

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Global Protection 2010

Panda Global Protection 2010 to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami z sieci i nie tylko. Jest to prawdziwy kombajn, który zawiera w sobie kilka bardzo ważnych modułów, które potrafią skutecznie chronić komputer w każdej sytuacji. Panda 2010 to program antywirusowy, który swoimi możliwościami bije konkurencję na głowę. Dzięki niemu możliwa jest skuteczna ochrona przed wirusami, robakami, trojanami, programami szpiegującymi i innymi zagrożeniami, na które narażony jest każdy komputer, zwłaszcza podłączony do sieci. Oczywiście Panda 2010 to nie darmowy antywirus, gdyż za taką paletę opcji trzeba zapłacić, jednak naprawdę warto. Zresztą sama cena nie jest zbyt wygórowana i za całoroczną subskrypcję trzeba zapłacić około 150 złotych. Na szczęście dostępna jest wersja trial Panda 2010 za free, która pozwala na przetestowanie funkcji tej aplikacji przez określony czas. Nie musicie jej szukać zbyt daleko, gdyż download trial Panda 2010 za free możecie znaleźć na naszej stronie.

Głównym modułem Panda 2010 jest antywirus, który radzi sobie zarówno z tradycyjnymi wirusami, czy trojanami, jak i z bardziej złośliwymi rootkitami i keyloggerami. Poza tym specjalny skaner chroni nasze komputery również przed potencjalnym zagrożeniem, informując nas o każdym działaniu i jego rezultacie. Panda 2010 antivirus zabezpiecza również komunikatory internetowe, oraz przeglądarki internetowe, a więc najbardziej zagrożone atakiem aplikacje.  Chociaż Panda 2010 nie jest za darmo to i tak warta jest każdej złotówki, zwłaszcza, że oprócz wspomnianego antywirusa zawiera ona doskonały Firewall, który chroni m.in. przed atakiem hakerów, niebezpiecznym spamem (który może trafić na naszą skrzynkę pocztową), a także przed próbą kradzieży naszych prywatnych danych, takich jak loginy, czy hasła. Oprócz tego download Panda 2010 pozwala na uzyskanie dostępu do specjalnej zapory rodzicielskiej, za pomocą której możemy ograniczyć dostęp naszych dzieci do niebezpiecznych treści, a także specjalny monitor WiFi chroniący naszą sieć bezprzewodową przed atakiem z zewnątrz. To tylko część z naprawdę wielu funkcji, które możemy znaleźć w tej aplikacji.

Najważniejszą zmianą w Panda Global Protection 2010 jest optymalizacja wymagań tego programu. Do tej pory wiadome było, że Panda potrzebuje mocnego sprzętu do działania. Edycja 2010 ma to zmienić i według zapowiedzi twórców Panda 2010 do pobrania np. w wersji trial z naszego serwisu ma być bardziej wydajna i szybsza, w porównaniu do poprzedniej jej edycji i to nawet o 80 procent. Zresztą darmowa wersja trial Panda 2010 jest właśnie po to by sprawdzić czy to prawda. Kolejnym atutem tej aplikacji jest wielojęzyczność, dzięki czemu istnieje wersja Panda 2010 po polsku, dostępna dla użytkowników o różnych potrzebach. Panda 2010 pl to doskonale zlokalizowana aplikacja, tak że nie ma się co martwić o jakieś dodatkowe spolszczenie Panda 2010. Co równie ważne program został w pełni dostosowany do pracy w Windows 7, gdzie Panda 2010 działa bardzo stabilnie. Nie zapomniano jednak o posiadaczach starszych wersji tego sytemu i śmiało można zainstalować Panda 2010 na XP i Vista. Na razie brak jednak edycji Panda 2010 na Linux i Mac, ale być może w momencie gdy już czytasz ten tekst, sytuacja ta uległa zmianie. Jeśli szukasz zaawansowanego narzędzia do ochrony komputera to pobierz trial Panda 2010 za darmo i sprawdź jej możliwości, a na pewno się nie zawiedziesz.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Global Protection 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie