Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Antivirus + Firewall 2008

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Panda Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 68.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 876

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Antivirus + Firewall 2008

Panda Antivirus + Firewall 2008 to pakiet, który dzięki zawansowanym technologiom gwarantuje  automatyczną ochronię przed wirusami, hakerami i oszustwami online.


Wyjątkowe technologie zawarte w Panda TotalScan Pro pozwalają dokonać szczegółowego skanowania w celu wykrycia i usunięcia najbardziej wyszukanych zagrożeń, które prześlizgnąć mogą się przez tradycyjne zabezpieczenia. Panda Antivirus + Firewall 2008 z modułem TotalScnan Pro to pełna ochrona przeciwko najbardziej wyszukanym zagrożeniom!

Program automatycznie wykrywa i skutecznie usuwa programy szpiegujące oraz inne irytujące aplikacje. Panda Antivirus + Firewall 2008 udostępnia firewalla z możliwością konfiguracji, który powstrzymuje intruzów i hakerów, próbujących uzyskać dostęp do twojego komputera. Zawiera również funkcję AntiPhishing (zabezpiecza użytkownika przed niebezpiecznymi oszustwami). 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • Norton Internet Security

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Antivirus + Firewall 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie