Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Antivirus + Firewall 2008

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Panda Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 68.6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 876

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Panda Antivirus + Firewall 2008

Panda Antivirus + Firewall 2008 to pakiet, który dzięki zawansowanym technologiom gwarantuje  automatyczną ochronię przed wirusami, hakerami i oszustwami online.


Wyjątkowe technologie zawarte w Panda TotalScan Pro pozwalają dokonać szczegółowego skanowania w celu wykrycia i usunięcia najbardziej wyszukanych zagrożeń, które prześlizgnąć mogą się przez tradycyjne zabezpieczenia. Panda Antivirus + Firewall 2008 z modułem TotalScnan Pro to pełna ochrona przeciwko najbardziej wyszukanym zagrożeniom!

Program automatycznie wykrywa i skutecznie usuwa programy szpiegujące oraz inne irytujące aplikacje. Panda Antivirus + Firewall 2008 udostępnia firewalla z możliwością konfiguracji, który powstrzymuje intruzów i hakerów, próbujących uzyskać dostęp do twojego komputera. Zawiera również funkcję AntiPhishing (zabezpiecza użytkownika przed niebezpiecznymi oszustwami). 

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Panda Antivirus + Firewall 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie