Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Outpost Security Suite Pro 2009 (6.5.2423.340.624.318)

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Agnitum Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 19.06.2008
Rozmiar: 24.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 400

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Outpost Security Suite Pro 2009 (6.5.2423.340.624.318)

Agnitum Outpost Security Suite Pro 2009 jest pakietem ochronnym pozwalającym na pełne zabezpieczenie komputera przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami jak wirusy, programy szpiegowskie, włamania hakerów czy spam. Jest możliwy download programu Outpost w wersji testowej. Czy warto go wykonać?

Outpost Security Suite Pro 2009 obejmuje program antywirusowy, antyspyware, personal firewall (zapora osobista), system antyspamowy oraz specjalny moduł chroniący prywatność w Internecie. Outpost Security Suite Pro jest dostępnym na rynku pakietem bezpieczeństwa pozwalającym na indywidualne dopasowanie ochrony do potrzeb użytkownika.

Pierwszą barierą chroniącą użytkownika przed zagrożeniami z sieci jest firewall, który stanowi fundament Outpost 2009. Monitoruje on i zabezpiecza wszystkie połączenia z komputerem użytkownika zapewniając mu stałą ochronę przed atakami hakerskimi oraz próbami nawiązania połączenia przez wrogie programy. Dodatkową ochronę, również w sieci lokalnej, zapewnia tryb ukryty, dzięki której chroniona stacja robocza staje się niewidoczna dla innych użytkowników sieci. Outpost Security Suite eliminuje ryzyko przechwycenia ważnych informacji o użytkowniku oraz zabezpiecza przed kradzieżą z banku internetowego poprzez przekierowanie na fałszywą stronę www.  

Pobierz Agnitum Outpost, by przekonać się o innych jego właściwościach. Drugą warstwę ochrony w Outpost Security Suite tworzy nowoczesny moduł antywirusowy chroniący nie tylko przed standardowymi zagrożeniami, ale również przed coraz groźniejszymi programami szpiegowskimi (spyware) czy też robakami. Outpost Security Suite zabezpiecza proaktywnie - tzn. chroni użytkownika przed skutkami działań nowych, jeszcze nie rozpoznanych zagrożeń. Dzięki temu outpost anitivirus zapewnia stacjom roboczym pełne bezpieczeństwo, którego nie dają tradycyjne rozwiązania oparte wyłącznie na bazach sygnatur. 

Dostępna za free wersja testowa Outpost pozwoli Ci poznać funkcję auto ochrony. Ten pakiet jest doskonale zabezpieczony przed próbami deaktywacji lub zakłócenia pracy pakietu przez złośliwe programy. Ten program antywirusowy do pobrania w wersji trial nie da się nigdy oszukać wirusom!

Pakiet Outpost pl chroni skrzynkę pocztową przed niechcianą pocztą elektroniczną. Za pomocą inteligentnego filtra antyspamowego opartego na algorytmie Bayesa użytkownik sam określa, które wiadomości są dla niego spamem, a które nie. Dzięki temu Outpost 2009 za free (w wersji trial) w łatwy sposób dopasowuje się do indywidualnych preferencji każdego użytkownika.

Program doskonale spełnia oczekiwaia zarówno zaawansowanych jak i początkujących użytkowników. Dzięki usłudze ImproveNet początkujący użytkownik nie musi sam decydować, które z połączenia należy zablokować na firewallu. Decyzje podejmowane są automatycznie na podstawie reguł tworzonych przez całą społeczność ImproveNet – innych użytkowników oraz ekspertów bezpieczeństwa Agnitum. Specjalnie dla zaawansowanych użytkowników przygotowano opcję zaawansowanej instalacji oraz rozbudowany system opcji programu, dzięki któremu możliwa jest pełna personalizacji ustawień pakietu.

Z pewnością bez problemów użyjesz Outpost na Vista i XP. Jeśli zaś myślisz, Bay zainstalować Outpost na Windows 7, przetestuj najpierw zachowanie tej aplikacji przy tym systemie. Po prostu pobierz Outpost za darmo, zainstaluj i zobacz efekty.

Jak wspomniano to wiele razy w tekscie, Outpost 2009 jest po polsku. Jedyną jego wadą wydaje się być fakt, że nie jest to program antywirusowy za free. W sieci i samym programie znajdziesz niejeden tutorial Outpost, który wtajemniczy Cię we wszystkie możliwości tej produkcji.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Outpost Security Suite Pro 2009 (6.5.2423.340.624.318)

dodał: ~Ryba , 13.01.2010

Co sądzicie o tym pakiecie? Jest w dobrej cenie w Vobisie i zastanawiam się czy kupić?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie