Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OTL 3.2

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: OldTimer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2011
Rozmiar: 0.55 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1415

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis OTL 3.2

Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania, zarówno zainstalowanego nieopatrznie, jak też i znalezionego na stronach sieci. Jako że szkodniki mogą narobić kłopotów i zniszczyć system operacyjny, warto mieć coś takiego na podorędziu. A co ważne – OTL jest do pobrania całkowicie za darmo. Można ściągnąć go z tej strony – wystarczy kliknięcie poniższego linku.

Download OTL 3 to kwestia kilku sekund – plik instalacyjny ma tylko 0,55 MB. Jak działa? Zaczyna pracę od analizy miejsc na twardym dysku, gdzie najczęściej można spotkać szkodniki. A wiec przegląda pliki systemowe i rejestr. Jako że wyszła wersja OTL 3 pl, nie będzie potrzebna nikomu jakaś specjalna instrukcja do programu, jednak nie zalecamy usuwania znalezionych przez program plików użytkownikom, którzy nie są pewni ich działania. Opinie o OTL 3 są dość zróżnicowane – podobno rozpoznaje on niektóre normalne pliki systemowe jako zagrożenia.

Jak jest naprawdę? Najlepiej pobrać program i sprawdzić to samemu w praktyce. OTL 3 działa pod Windows 7, XP i Vista. Na każdym systemie OTL 3 umożliwia stworzenie skryptów, które dokonywać będą zautomatyzowanych czynności – jak na przykład czyszczenie komputera o określonej porze i dacie. Ta aplikacja z pewnością pomoże we wzmocnieniu bezpieczeństwa systemu operacyjnego, dlatego też warto zobaczyć ją w akcji, co zresztą nie kosztuje ani grosza – a w dodatku jest po polsku!

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Norton Internet Security

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OTL 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie