Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton Internet Security 2011 Beta

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 309

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton Internet Security 2011 Beta

Norton Internet Security 2011 Beta to najnowszy program firmy Symantec z dobrze znanej zwłaszcza użytkownikom Windows, rozwijanej już od dwóch dekad serii programów antywirusowych (Norton AntiVirus) poszerzonych o pakiet zabezpieczeń internetowych ( w tym przede wszystkim Norton Personal Firewall). Firma objęła zasięgiem swojego produktu ogromną część rynku, a jej główną konkurencją był w ostatnich latach, jak się zdaje, Kaspersky Internet Security. Po wersji 2010 nadszedł czas na kolejną odsłonę NIS, Norton Internet Security 2011 full. Przejdź do strony Norton Internet Security 2011 Beta download, aby zapoznać się dokładniej z produktem. Wersja testowa Norton Internet Security 2011 Beta za darmo dostępna jest na stronie producenta.

Najnowsza wersja charakteryzuje się uproszczonym interfejsem. Posiada też ważną funkcję w postaci System Insight 2.0, czyli system powiadomień o programach wykorzystujących zbyt dużo zasobów systemowych. W Norton Internet Security 2011 Beta za free możemy też ściągnąć często uzupełniane aktualizacje z serwerów firmy Symantec (poprzez dobrze znany LiveUpdate). W Norton Internet Security 2011 Beta po polsku dostępna będzie, tak jak i w oryginalnej wersji, pełna funkcjonalność systemu analizy reputacji Quorum, czyli punktacji i ocen programów i stron internetowych z inteligentnym systemem kontroli, w pełni dostosowanych do czasów powszechnej dostępności stałych łącz, co pozwala wszystkim użytkownikom na wymianę opinii o potencjalnych zagrożeniach lub – przeciwnie – o bezpieczeństwie pozornie niebezpiecznych witryn lub aplikacji. Już teraz wypróbuj Norton Internet Security 2011 Beta – pobierz testową wersję programu z naszej strony - Norton Internet Security 2011 Beta do pobrania po kliknięciu na przycisk pod tekstem.

Norton Internet Security 2011 Beta pl wciąż jest rozwijana, zaczekajmy więc na ostateczne tłumaczenie producenta zanim pokusimy się o tłumaczące Norton Internet Security 2011 Beta spolszczenie. Producenci postarali się o przystosowanie Norton Internet Security 2011 Beta do windows 7, ale oczywiście Norton Internet Security 2011 Beta na vista i wersja Norton Internet Security 2011 Beta xp również mają zapewniać całkowitą funkcjonalność programu. Zarówno trial Norton Internet Security 2011, jak i pełna wersja będą posiadały dodatkowe funkcje antyspamowe, antyphishingowe, czy systemy wykrywania nieznanych dotąd wirusów w części antywirusowej programu oraz wszelkie zabezpieczenia internetowe. Norton Internet Security 2011 Beta darmowy niestety nie jest – po wykorzystaniu triala trzeba będzie wykupić pełną wersję, by móc korzystać nadal z programu i jego automatycznych aktualizacji. Nie przewidziano wersji Norton Internet Security 2011 Beta mac ani Norton Internet Security 2011 Beta linux.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • ArcaVir System Protection

  ArcaVir 2013 System Protection to przeznaczona na 2011 rok edycja pakietu zabezpieczeń dla systemów Windows. Zawiera ona szereg użytecznych narzędzi, przydatnych w walce ze wszystkimi płynącymi z sieci zagrożeniami.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton Internet Security 2011 BetaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie