Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton Internet Security 2009

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.06.2009
Rozmiar: 104 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 909

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton Internet Security 2009

Norton Internet Security 2009 to najnowsza wersja pakietu zabezpieczeń zaprojektowanego przez firmę Symantec. Ten zestaw narzędzi to połączenie funkcjonalności Norton AntiVirus z zaporą (Norton Personall Firewall) i innymi aplikacjami.

Norton od lat jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa a zatem jego program Norton Internet Security 2009 to ochrona przed wirusami na najwyższym poziomie. Norton Internet Security 2009 zapewnia ochronę przed programami typu spyware, robakami, rootkit, atakami typu phishing, sieciami typu bot. Program wyposażony jest w dwukierunkową zaporę ogniową, funkcje ochrony tożsamości, ochronę przeglądarek oraz systemu operacyjnego i aplikacji.

Dodatkowo Norton Internet Security 2009 umożliwia uwierzytelnianie witryn internetowych oraz ochronę antyspamowa. Kolejnym udogodnieniem jest funkcja kontroli rodzicielskiej i blokowania oraz narzędzie do odzyskiwania danych, które uruchamia i naprawia nawet poważnie zainfekowane komputery

Norton Internet Security 2009 zapobieganie włamaniom do komputera oraz wyposażony jest w technologię Norton™ Insight (wyznaczającą do badania tylko zagrożone pliki) i technologię SONAR™ (nie pozwalającą botom przejąć kontroli nad komputerem). Norton gwarantuje najwyższy poziom kontroli zagrożeń dzięki ciągłym aktualizacjom (co 5-10 minut).

Wersja próbna działa piętnaście dni i można ją ściągnąć ze strony producenta po uprzedniej rejestracji. Pełną wersję Norton Internet Security 2009  można zakupić na stronie producenta w cenie 179,99 PLN.


Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton Internet Security 2009Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie