Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton 360 2.0.0

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 74.4
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1988

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton 360 2.0.0

Norton 360 to Kompleksowa, zautomatyzowana ochrona oraz sprawdzone technologie zabezpieczeń i optymalizacji działania komputera, a także DODATKOWE nowe funkcje: zabezpieczenie przed atakami typu „phishing” i automatyczne tworzenie kopii zapasowych.


Zabezpieczenia komputera
Nową funkcją w programie Norton 360 jest monitorowanie sieci, umożliwiające sprawdzanie stanu bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, mapowanie podłączonych urządzeń, ostrzeganie użytkowników o połączeniu z niezabezpieczoną siecią oraz korzystanie z fachowych porad w zakresie zarządzania ustawieniami zabezpieczeń sieci. Działające w tle narzędzie do planowania zadań zostało rozszerzone o możliwość zapobiegania samoczynnemu uruchamiania zadań, gdy komputer jest zasilany z akumulatora. Funkcja ta służy również do ograniczania wykorzystywanego połączenia sieciowego podczas wykonywania kopii zapasowych online w celu zmniejszenia wpływu na wydajność komputera i łącza internetowego. Użytkownicy programu Norton 360 mogą skorzystać z opcji ręcznego skanowania pojedynczych plików i folderów oraz wyłączania komputera po zakończeniu określonego zadania.

Ochrona tożsamości
Funkcje uwierzytelniania witryn internetowych i zapobiegania atakom typu „phishing” w programie Norton 360 zostały rozszerzone na przeglądarkę Firefox. Funkcje paska narzędzi Norton zostały rozszerzone o możliwość zmiany jego wielkości i ukrywania go.

Tworzenie kopii zapasowych
Ścisła integracja z Eksploratorem Windows jest nową funkcją programu Norton 360. Użytkownicy mogą skorzystać z opcji wyświetlania stanu kopii zapasowych każdego dokumentu, pliku muzycznego lub zdjęcia w Eksploratorze Windows. Elementy, dla których zostały utworzone kopie zapasowe, oraz elementy, które oczekują na utworzenie kopii, są łatwo identyfikowalne za pomocą ikony. Dodatkowo kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybór pliku umożliwia dodanie go do listy elementów oczekujących na wykonanie kopii zapasowej.

Optymalizacja wydajności komputera
Program Norton 360 zawiera narzędzie do czyszczenia rejestru, które optymalizuje wydajność komputera przez usuwanie niepotrzebnych wpisów. Umożliwia również tworzenie raportów diagnostycznych pomagających w rozwiązywaniu problemów. Funkcja czyszczenia danych przeglądarki internetowej jest również zgodna z programem Firefox.

Wsparcie techniczne za pomocą jednego kliknięcia
Program Norton 360 udostępnia wsparcie techniczne za pomocą jednego kliknięcia, co daje użytkownikom możliwość uzyskania szybkiej pomocy przez kliknięcie opcji w interfejsie produktu. Użytkownicy mogą szybko rozwiązywać najczęściej występujące problemy za pomocą funkcji automatycznej naprawy. Mogą również kontaktować się z pracownikami wsparcia technicznego firmy Symantec za pomocą telefonu, wiadomości e-mail lub rozmowy za pośrednictwem komunikatora internetowego (dostępnej 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu). Pracownicy wsparcia technicznego firmy Symantec mogą pomagać rozwiązywać trudniejsze problemy za pomocą funkcji zdalnego dostępu do komputera użytkownika.

Funkcje kontroli rodzicielskiej i ochrona antyspamowa
Użytkownicy produktu Norton 360 mogą korzystać z funkcji kontroli rodzicielskiej i narzędzi antyspamowych, które są dostępne do bezpłatnego pobrania w ramach pakietu dodatkowego. Kontrola rodzicielska umożliwia wybranie indywidualnych ustawień dla istniejących kont użytkowników systemu Windows oraz udostępnia możliwość wybrania predefiniowanych profili lub tworzenie niestandardowych profili, które mogą być używane raz lub wiele razy. Nowa funkcja Podgląd dziennika służy do rejestrowania prób uzyskiwania dostępu do zabronionych stron na podstawie profilu użytkownika. Funkcja ochrony antyspamowej zawiera teraz udoskonaloną konfigurację filtru antyspamowego, możliwość pobierania i łączenia istniejących wcześniej list dozwolonych i blokowanych nadawców z książki adresowej programu Outlook oraz istniejących wcześniej list narzędzia Norton AntiSpam.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton 360 2.0.0

dodał: ~WACEK , 02.04.2010

Jak do cholery zintegrować nortona 360 z pocztą systemu windows na viście...

dodał: ~guzik , 20.03.2010

Bardzo dobry w obsłudze, i szybko wychwytuje wisrusy.

dodał: Rambo2009 , 16.05.2009

jest juz wersja 3 - polecam upgrade z dwojki, mozna pobrac triala i dziala klucz z 2.0. Plusem w trzeciej wersji jest menedzer zapamietywania hasel oraz skaner antywirusowy z wersji 2009. wielkie brawa

dodał: ~zuber , 17.04.2009

przyjemny pakiet mily w obsludze szybki i nie przeszkadzajacy w pracy z kompem

dodał: ~Stefan_Telefan , 28.02.2009

Kombajn do bezpieczenstwa w sieci.\nBardzo ciekawy program, testuje od miesiaca - wszystko w jednym, antywirus, antyspam, kopie bezpieczenstwa, czyszczenie komputera.. czego chciec wiecej.. nie zdecydowalem sie jednak na zakup - poczekam do najnowszej edycji - 3.0 zgodnej z Windows 7 ktory tez testuje ;)\n

dodał: alemidobrze , 22.02.2009

moja mama uzywa tego programu - na laptopie i stacjonarnym - program sie sprawdza bo nie zawraca glowy jakimis panicznymi komunikatami, dobrze broni kompa. firewall podejmuje decyuzje bardzo dobrze (chociaz automatyczne zezwolenie na komunikacje z serwerami ms to przesada), poza tym ma kilka narzedzi optymalizacyjnych. W sumie najs i polecam.\nPs. po polsku i licencja na 3 kompy, wiec jest calkiem tanio

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie