Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Norton 360 All-in-One Security 6.0

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Symantec Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.07.2010
Data modyfikacji: 16.03.2012
Rozmiar: 93 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1092

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Norton 360 All-in-One Security 6.0

Norton 360 All-in-One Security 6.0.1 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami. Download Norton 360 All-in-One Security 6.0 umożliwia również wykrywanie potencjalnego zagrożenia dzięki zaawansowanym narzędziom heurystycznym. Bardzo przydatną funkcją jest Norton Safe Mode, który zapobiega kradzieży danych, dzięki czemu użytkownik może bezpiecznie korzystać z kont internetowych czy serwisów aukcyjnych. Norton 360 All-in-One Security 6.0 nie jest za darmo udostępniany użytkownikom, jednak za aplikację tego typu, która skutecznie chroni komputer, warto wydać trochę pieniędzy. Skuteczność tej aplikacji można sprawdzić pobierając wersję trial Norton 360 All-in-One Security 6.0 za free dostępną w naszym serwisie.

Oprócz zaawansowanych narzędzi zabezpieczających komputery, Norton 360 All-in-One Security 6.0 do pobrania w wersji testowej z naszej strony, pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych i umieszczanie ich na specjalnych internetowych kontach o pojemności 2GB. Na życzenie użytkownika pojemność ta może ulec zwiększeniu za dodatkową opłatą. Program umożliwia również przyspieszanie pracy komputera poprzez optymalizację pracy systemu. Norton 360 All-in-One Security 6.0 jest pl, więc nie powinno być problemu z obsługą tej aplikacji. Zresztą wiele działań Norton 360 All-in-One Security 6.0 w sferze bezpieczeństwa jest prowadzonych automatycznie. Norton 360 All-in-One Security 6.0 działa z Windows 7, doskonale uzupełniając się z zabezpieczeniami dostępnymi w tym systemie operacyjnym. Niestety jak na razie nie istnieje za to Norton 360 All-in-One Security 6.0 pod Linux.

Pobierz Norton 360 All-in-One Security 6.0 w wersji trial za darmo dostępny na naszej stronie i zabezpiecz swój komputer przed potencjalnym zagrożeniem z sieci.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • GMER 1.0.15.15281

  Gmer to aplikacja usuwająca wszelkie rootkity, jakie znajdą się na dysku komputera.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Norton 360 All-in-One Security 6.0

dodał: ~Si , 31.08.2010

Fajny program - poszukiwałem takiego rozwiązania

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie