Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MessenPass 1.24

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Nirsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.10.2008
Rozmiar: 104 kB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 280

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis MessenPass 1.24

MessenPass jest niewielką aplikacją do odzyskiwania haseł z popularnych komunikatorów internetowych.

Program potrafi współpracować z: MSN Messenger, Windows Messenger (w Windows XP), Windows Live Messenger (w Windows XP i Vista), Yahoo Messenger (wersja 5.x i 6.x), Google Talk, ICQ Lite 4.x/5.x/2003, AOL Instant Messenger 4.6 lun niżej, AIM 6.x i AIM Pro, Trillian, Miranda oraz GAIM/Pidgin.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MessenPass 1.24Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie