Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Internet Security 7.0.1.325

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Kaspersky Labs Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 31.2
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2065

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kaspersky Internet Security 7.0.1.325

Kaspersky Internet Security 7 łączy wszystkie funkcje programu Kaspersky Anti-Virus z dodatkowymi możliwościami, takimi jak kontrola rodzicielska, zapora sieciowa, filtr antyspamowy, ochrona prywatności i inne.

Pakiet zawiera zintegrowaną ochronę przed wszelkimi zagrożeniami internetowymi, ochronę antywirusową (automatyczna aktualizacja baz danych co jedną godzinę) oraz wstępną analizę zachowania aplikacji, a także ciągłą analizę zachowania aplikacji.

Pozostałe możliwości aplikacji: skanowanie antywirusowe wiadomości e-mail i ruchu internetowego oraz plików w czasie rzeczywistym, zapora sieciowa z systemem IDS / IPS, ochrona przed wyciekami poufnych danych, kontrola rodzicielska, ochrona przed spamem oraz phishingiem.

Funkcje dodatkowe:
 • Ochrona przed wirusami, trojanami oraz robakami
 • Ochrona przed aplikacjami spyware oraz adware
 • Ochrona przed wszelkimi rodzajami keyloggerów
 • Wykrywanie wszelkich rodzajów rootkitów
 • Ochrona przed wirusami podczas korzystania z komunikatorów
 • Likwidowanie zmian dokonanych przez szkodliwe programy
 • Autoochrona przed wyłączaniem lub wstrzymywaniem ochrony antywirusowej
 • Narzędzia pozwalające na utworzenie dysku ratunkowego
 • Bezpłatna pomoc techniczna

Wymagania systemowe pod system Windows 2000/XP:
- Procesor Intel Pentium 300 MHz lub szybszy (lub kompatybilny)
- 128 MB dostępnej pamięci RAM

Wymagania systemowe pod system Windows Vista (32 lub 64-bit):
- Procesor Intel Pentium 800 MHz lub szybszy (lub kompatybilny)
- 512 MB dostępnej pamięci RAM

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Internet Security 7.0.1.325Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie