Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kaspersky Internet Security 2012

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: Kaspersky Lab Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2010
Rozmiar: 150 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1386

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Kaspersky Internet Security 2012

Kaspersky Internet Security 2012 to zaawansowane narzędzie, które umożliwia ochronę komputera przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami z sieci i nie tylko. W porównaniu do antywirusa download Kaspersky Internet Security 2012 zabezpiecza komputer nie tylko przed groźnymi wirusami, ale i przed złośliwym oprogramowaniem, trojanami, spamem, a nawet przed oszustami internetowymi. Najważniejsze elementu całego pakietu, jakie oferuje pełna wersja Kaspersky Internet Security 2012 to:

- program antywirusowy
- filtr antyspamowy
- moduł kontroli rodzicielskiej
- zapora Firewall

Dzięki temu za pomocą jednej aplikacji, możemy zabezpieczyć nasz komputer przed atakami z zewnątrz. Program działa w oparciu o program antywirusowy Kaspersky, dzięki czemu mamy pewność, że nasz komputer jest dobrze chroniony. Ponadto rozbudowany tryb kontroli rodzicielskiej pozwala na śledzenie poczynań dzieci w Internecie, oraz zablokowanie dostępu do potencjalnie niewłaściwych stron i serwisów. Ciekawymi funkcjami jest także możliwość uruchomienia danej aplikacji w bezpiecznym środowisku, w którym nie wyrządzi ono żadnych szkód systemowi, funkcja sejfu – która pozwala na przetrzymywanie ważnych plików, a także możliwość ustawienia wirtualnej klawiatury, dzięki czemu przechwytywanie haseł będzie praktycznie niemożliwe.

Warto pamiętać, że Kaspersky Internet Security 2012 nie jest za darmo udostępniany użytkownikom i by móc się cieszyć z możliwości tego pakietu, wymagany jest zakup płatnej licencji. Posiadacze poprzedniej wersji programu mogą skorzystać z update Kaspersky Internet Security 2012. Innym użytkownikom pozostaje wersja trial Kaspersky Internet Security 2012 za free dostępna w naszym serwisie. Pozwala ona na 30 dniowe testowanie programu. Na razie nie ma Kaspersky Internet Security 2012 po polsku, ale nie oznacza to że polonizacja w ogóle nie powstanie. W przypadku tego programu, prace nad spolszczeniem zajmują zwykle sporo czasu i miejmy nadzieję, że i tym razem ukarze się Kaspersky Internet Security 2012 pl. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój komputer przed wszelkim zagrożeniem to download Kaspersky Internet Security 2012 jest skierowany właśnie dla Ciebie.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • Norton Internet Security

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kaspersky Internet Security 2012Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie