Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GMER 1.0.15.15281 2.0.183

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: GMER
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.12.2009
Data modyfikacji: 04.01.2013
Rozmiar: 0,3 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 628

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GMER 1.0.15.15281 2.0.183

GMER to program służący do detekcji procesów typu rootkit. Rootkit to groźne narzędzie wykorzystywane do włamań do systemów informatycznych, które przechowuje niebezpieczne pliki i procesy pozwalające przejąc kontrolę nad systemem. Używając GMER można wykryć na komputerze takie niechciane elementy jak: ukryte procesy, ukryte pliki, ukryte klucze rejestru, ukryte moduły (drivery), moduły przechwytujące wywołania systemowe, moduły przechwytujące przerwania oraz moduły kontrolujące działanie urządzeń. GMER działa po polsku. Usuń groźne elementy rootkit, ze swego komputera przy pomocy GMER – pobierz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

GMER pozwala monitorować procesy jakie zachodzą w czasie pracy komputera. Dzięki GMER można obserwować jakie procesy są uruchomione na komputerze. Ponadto, GMER pozwala obserwować sterowniki, biblioteki, pliki, bazy rejestrów oraz połączenia TCP/IP. GMER, poprzez funkcję Kill All (Zabij Wszystko), pozwala wyłączyć wszystkie uruchomione procesy z pozostawieniem tylko procesów niezbędnych. Najnowszy GMER za free posiada lepszą metodę instalacji oraz ulepszone techniki skanowania. GMER jest do pobrania za darmo.

Jeśli chcesz pobrać GMER a download nie udaje się, należy spróbować zapisać plik instalacyjny pod inną nazwą, na przykład test.exe. Tak samo należy postąpić w przypadku gdy nie udaje się instalacja programu. Jest to spowodowane tym, że obecne w komputerze złośliwe oprogramowanie może blokować uruchomienie GMER.

Wymagania systemowe

Najnowszy GMER współpracuje z następującymi systemami operacyjnymi: Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista. Producent nie potwierdza kompatybilności GMER w Windows 7. Dostępny tu GMER to wersja pl. Nie jest wymagane dla GMER osobne spolszczenie.

Wyrzuć niepożądanych gości ze swego komputera używając GMER – ściągnij teraz. Oprócz GMER za darmo pobierzesz programy antywirusowe, firewall, antyspam i pakiety ochrony internetowej – wszystkie za darmo i w języku polskim.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • BullGuard Internet Security

  Pobierz za darmo pełny pakiet BullGuard Internet Security i chroń swój komputer kompleksowo!

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GMER 1.0.15.15281 2.0.183



Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie