Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA TotalCare 2008

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 123 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 167

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA TotalCare 2008

G DATA TotalCare 2008 jest kompleksowym rozwiązaniem dla systemów Windows, gwarantującym efektywną ochronę przed wirusami, trojanami, backdoorami oraz złośliwym oprogramowaniem typu spyware, riksware i adware.

Zabezpiecza również przed atakami phisherów. To jednak nie tylko ochrona przed zagrożeniami z Internetu, ale również gwarancja bezpieczeństwa przechowywanych na komputerze danych - pakiet wyposażony jest w moduł do automatycznego wykonywania kopii zapasowych. Posiada też funkcję optymalizacji dla systemów Windows Vista, Windows XP i Windows 2000. Produkt wyposażony jest też w filtr treści oraz moduł kontroli rodzicielskiej, dzięki czemu korzystanie z Internetu staje się bezpieczne również dla dzieci. G DATA TotalCare 2008 to pełne i wszechstronne zabezpieczenie każdego komputera.

Ochrona przed zagrożeniami z Internetu
G DATA TotalCare 2008 gwarantuje bezpieczeństwo pracy w Internecie dzięki szeregowi funkcji i modułów. Zaimplementowany w pakiecie G DATA AntiVirus to wielokrotnie nagradzane rozwiązanie ochrony przed wirusami, trojanami, dialerami, rootkitami, backdoorami i szkodliwym oprogramowaniem typu spyware, riskware czy adware. Pogram wykorzystuje technologię podwójnego skanowania i mechanizm OutbreakShield, który gwarantuje najszybszą na rynku reakcję na nowe zagrożenia w sieci. Dzięki temu wykrywanie i usuwanie wirusów jest szybkie i skuteczne.

Program chroni także programy pocztowe i komunikatory internetowe. Poczta elektroniczna wymaga szczególnej ochrony, dlatego G DATA wyposażyła pakiet TotalCare w filtr spamu, który rozpoznaje wiadomości w 10 językach. Kolejną nowością, zastosowaną w najnowszym produkcie firmy G DATA jest firewall, zoptymalizowany dla 20 najpopularniejszych gier PC. W momencie rozpoczęcia sesji online, zapora przełącza się na tryb Autopilota i automatycznie sprawdza ustawienia użytkownika. Zabezpieczenia są praktycznie niewidoczne dla gracza, dzięki czemu nie przeszkadzają w rozrywce. Program wyposażony jest również w moduł AntiPhishing, który blokuje dostęp do stron www na podstawie stale aktualizowanej bazy adresów URL.

G DATA TotalCare 2008 to również ochrona dzieci przed szkodliwymi treściami z Internetu. Informacja prasowa firmy G DATA Software. Moduły WebFilter i kontroli rodzicielskiej pozwalają blokować dostęp do stron zawierających przemoc czy pornografię. Ustawienia można zdefiniować odrębnie dla każdego z profili użytkownika.

G DATA Backup - archiwizacja danych
Kopie zapasowe to codzienność dla średnich firm i przedsiębiorstw. Wielu użytkowników indywidualnych nie korzysta jednak z tej formy zabezpieczania danych. Regularne wykonywanie kopii zapasowych w znacznej mierze podnosi standard bezpieczeństwa danych. Użytkownicy domowi coraz częściej przechowują na komputerach dane istotne z najróżniejszych względów - zeznania podatkowe, prywatną korespondencję czy chociażby zdjęcia pierwszych kroków stawianych przez dzieci. W przypadku poważnej awarii dysku lub kradzieży notebooka nie ma możliwości odzyskania plików. TotalCare oferuje narzędzie do wykonywana automatycznych kopii zapasowych. Zabezpieczenie danych jest możliwe za pomocą kilku kliknięć myszką. Harmonogram kopii zapasowych umożliwia zaplanowanie automatycznego wykonywania kopii wybranych plików i ich uaktualniania. G DATA Backup sporządza pełne kopie wskazanych danych, a oprócz tego potrafi uaktualniać zawartość kopii metodą różnicową lub przyrostową. G DATA Backup obsługuje standardowe nośniki danych czyli wbudowane dyski twarde, jak i dyski wymienne oraz nośniki pamięci USB. Kopie zapasowe można automatycznie wysyłać na serwer FTP. W cenie programu G DATA Software zapewnia bezpłatne konto na serwerze FTP o rozmiarze 1 GB.

G DATA Tuning - optymalizacja Windows
G DATA Tuning służy do optymalizacji ustawień systemów Windows Vista, XP oraz 2000. Narzędzie skanuje komputer w poszukiwaniu potencjalnych problemów i optymalizuje system zgodnie z preferencjami. Zintegrowane narzędzie do defragmentacji dysków twardych pozwala przyspieszyć pracę dysku twardego i zapobiec wystąpieniu awarii. G DATA Tuning usuwa niepotrzebne pliki tymczasowe zapisywane przez różne aplikacje. Naprawia także błędy w rejestrze systemu. Dzięki temu zwiększa się stabilność i szybkość działania systemów operacyjnych Windows Vista, XP oraz 2000.

Wymagania programu:
- Windows 2000 z SP4, WindowsXP z SP2 (32/64-bit) lub Windows Vista (32/64-bit)
- Od 256 MB RAM
- Dostęp do Internetu

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.

 • Norton 360

  Norton 360 All-in-One Security 6.0 to kompleksowy pakiet zabezpieczający komputer przed zagrożeniami z sieci. Program chroni nasze dane nie tylko przed wirusami i trojanami ale także przed wszelkiego rodzaju spyware czy rootkitami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA TotalCare 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie