Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA InternetSecurity 2010

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: G DATA Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.03.2010
Rozmiar: 167 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 310

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA InternetSecurity 2010

G Data InternetSecurity 2010 to nowoczesny pakiet zabezpieczający komputer przed spamem, niebezpiecznymi programami, hakerami czy stronami wykradającymi prywatne dane. Specjalny moduł kontroli rodzicielskiej pozwala zablokować wybrane adresy http, uniemożliwić wejście na strony www o nieocenzurowanej treści, ograniczyć czas korzystania z komputera lub całkowicie go zablokować. G DATA InternetSecurity 2010 to antywirus działający po polsku. G DATA InternetSecurity 2010 do pobrania już teraz.

G DATA InternetSecurity 2010 to program antywirus gwarantujący ochronę przed wirusami, trojanami, rootkitami i spyware. Program posiada unikatowe technologie: Fingerprinting i ParallelScan (szybkie skanowanie plików) oraz DoubleScan (wyjątkowa technologia dwóch skanerów antywirusowych). W programie możesz stworzyć płytę bootowalną do wielopłaszczyznowego skanowania plików. G DATA InternetSecurity 2010 za darmo ściąga aktualizacje definicje wirusów co godzinę.

G DATA to antywirus, który dba o przyjemność surfowania w internecie. Zanim wejdziesz na stronę www G DATA sprawdza zawartość danych a jeśli ufasz stronie, którą program próbuje zablokować możesz dodać ją do listy wyjątków. Spam doprowadza cie do szału? Wybierz G DATA InternetSecurity 2010, pobierz i sprawdź wyjątkowo skuteczny filtr antyspamowy. Filtr rozpoznaje spam w aż dziesięciu językach. Przetestuj G DATA InternetSecurity 2010 – darmowy okres ewaluacyjny trwa miesiąc. Wypróbuj G DATA InternetSecurity 2010, program antywirusowy pobierz za free.

G DATA InternetSecurity 2010 posiada kilka nowości, w tym: opcje podgląd obciążenia systemu, przyjaźniejszy interfejs użytkownika, możliwość sporządzania listy zaufanych programów – Whitelisting oraz szybkie skanowanie Fingerprinting. Program gwarantuje pełną przepustowość łącza internetowego oraz minimalizowanie strat transferu danych BlueConnect, iPlus etc. Dzięki G DATA InternetSecurity praca z internetem staje się przyjemniejsza przez blokadę reklam,  wyskakujących banerów oraz gruntowanemu filtrowaniu spamu. Program nie powoduje zakłóceń pracy innych programów i systemu. Zrób bezpłatny test - program antywirusowy G DATA InternetSecurity 2010 przez miesiąc możesz używać za free.

Warto zaufać technologii firmy G DATA. Programy G DATA zdobyły przez kilka ostatnich lat wielu nagród i wyróżnień w testach niezależnych organizacji. Opatentowana technologia podwójnego skanowania wykorzystująca dwa niezależne skanery oraz mechanizm natychmiastowej ochrony OutbreakShield jest wizytówka programów G DATA. Żaden bezpłatny antywirus nie oferuje takiej ochrony. Pamiętaj o prawidłowej pisowni nazwy G DATA InternetSecurity 2010. Błędy, które utrudniają odnalezienie oryginalnego pakietu to: Gdata i G Data Internet Security.

Licencja
Licencja, na jakiej dystrybuowany jest G DATA InternetSecurity 2010 to trial. W jej ramach możesz mieć na swym komputerze doskonały program antywirusowy, w dodatku darmowy przez 30 dni od chwili instalacji. Chcesz ściągać całkowicie darmowy program antywirusowy po polsku? Przejdź do działu Bezpieczeństwo.

Cena
Znasz już i chcesz kupić G DATA InternetSecurity 2010? Pełna wersja jest do pobrania ze sklepu oficjalnego producenta "sklep.gdata.pl" w cenie 159 PLN za licencję jednostanowiskową na jeden rok. Przy zakupie pakietu na większą ilość stanowisk na kilka lat cena bardzo korzystnie się obniża. G DATA InternetSecurity 2010 oferuje bezpłatny transfer do najnowszej wersji programu w czasie trwania licencji. Na stronie gdata.pl znajdziesz także listę autoryzowanych dystrybutorów, u których kupisz wersję pudełkową programu. Zanim kupisz G DATA InternetSecurity 2010 ściągnij darmowy plik instalacyjny.

Wymagania systemowe
G DATA InternetSecurity 2010 obsługuje najnowszy Windows 7 oraz Windows Vista i Windows XP z Service Pack 2 lub 3.

Wymagania sprzętowe
Decydując się na używanie G DATA InternetSecurity 2010 i jego download  upewnij się, że twój komputer ma co najmniej 512 MB RAM.

Wypróbuj G DATA InternetSecurity 2010 za free. Chcesz pobrać całkowicie darmowy antywirus? Download bezpłatnych programów do ochrony komputera z działu Bezpieczeństwo. Znajdziesz tam programy firmy G DATA, w tym TotalCare 2010, Antywirus w wersji pl i inne programy chroniące komputer.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Symantec Endpoint Protection

  Symantec Endpoint Protection jest to aplikacja zabezpieczająca stworzona przez firmę Symentec.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA InternetSecurity 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie