Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA InternetSecurity 2009

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.10.2008
Rozmiar: 162MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 13765

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA InternetSecurity 2009

G DATA Internet Security jest pakietem wszechstronnie chroniącym komputer w czasie pracy w Internecie. Najnowszy G DATA Internet Security składa się z programu antywirusowego, firewalla, filtru spamu oraz modułu kontroli rodzicielskiej i filtrowania treści. Oczywiście G DATA AntiVirus 2009 dostępny jest po polsku.

Firewall będący elementem G DATA Internet Security z pewnością spodoba się graczom. W chwili rozpoczęcia sesji online, program przełącza się w tryb automatyczny, który sprawdza ustawienia użytkownika. Nowością jest filtr wiadomości spam, rozpoznający dziesięć języków a przez to lepiej filtrujący niepożądane wiadomości.

Najnowszy G DATA InternetSecurity 2009 to pakiet nowej generacji, który gwarantuje wysoką skuteczność ochrony przed zagrożeniami czyhającymi w Internecie. Ochronę komputera gwarantuje program G DATA AntiVirus składający sie z modułów AntiRootkit i AntiSpyware. Ochronę w sieci zapewniają: AntiPhising (wykrywa sfałszowane strony internetowe wyłudzające tajne dane), Firewall (blokujący ataki hakerów), AntiSpam (blokuje spam za pomocą algorytmu Bayesa), WebFilter (kontroluje zawartość stron internetowych) oraz Kontrola rodzicielska chroniąca dzieci przed niepożądanymi stronami internetowymi.

Do czego przyda się nowy G DATA InternetSecurity 2009? Program chroni dane w czasie korzystania z banków internetowych a także ochroni komputer przed hakerami i zabezpieczy przed przejęciem poufnych informacji takich jak loginy, hasła czy numery kart kredytowych. Program posiada dwa silniki skanujące z dwoma samodzielnymi bazami sygnatur wirusów, które aktualizowane są co godzinę. Wysoką skuteczność zapewnia OutbreakShield, które gwarantuje ochronę komputera przed zagrożeniami już w kilka minut po ich pojawieniu się w sieci.

G DATA AntiVirus 2009 zawdzięcza wyjątkowa skuteczność najnowszym technologiom: Fingerprinting (te same pliki nie są skanowane ponownie w czasie drugiego skanowania) oraz ParallelScan (dostosowuje program do procesorów Dual Core i Quad Core). Czyni to G DATA AntiVirus 2009 jednym z najbardziej wydajnych programów antywirusowych przy jednoczesnej niezwykle wysokiej efektywności.

G DATA AntiVirus 2009 nie jest darmowy. Pełna wersja programu z licencją na rok kosztuje 103,85 zł. Twórcy programu dają możliwość wypróbowania G DATA AntiVirus 2009 za free. Wersja próbna działa 30 dni. Wielkość pliku instalacyjnego G DATA AntiVirus 2009 sprawia, że download trwa dłużą chwilę lecz warto wypróbować ten wiodący program antywirusowy. Trial G DATA AntiVirus 2009 na pobierz.pl za darmo.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Norton Internet Security


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA InternetSecurity 2009

dodał: ~ewulek , 01.09.2009

G Data to bardzo skuteczny program. Zawiera dobry firewall i skaner wirusów, szybko się aktualizuje. Wyłapuje większość zagrożeń. Posiada menu w języku polskim, co znacznie ułatwia współpracę. Nadaję się zarówno do notebooków jak i do kompóterów stacjonarnych.

dodał: ~ewelcia_dg , 07.08.2009

Bardzo dobry program. Polecam każdemu. Doskonale wykrywa zagrożenia. Szybko się aktualizuje. jest niedrogi

dodał: ~waszko , 06.08.2009

Program może i skuteczny lecz ma kilka zasadniczych braków.\nOtóż znacznie spowalnia komputer a nie jest jakiś bardzo słaby ( Asus M50VC 15,4'' 1280x800 / T3200 / 320GB / 3072MB / GF 9300 / BT / WiFi / HDMI / VHP) Często przypomina o swoim istnieniu czasem zawiesza komputer. Niezbyt intuicyjna konfiguracja. Jednym słowem używałem lepszych programów.

dodał: ~Kle-o , 06.08.2009

produkt wysokiej jakości.W bardzo nieskiej cenie.Polecam każdemu.

dodał: ~titina , 06.08.2009

Program godny polecenia. Cena adekwatna do jakości. Instaluje się całkiem łatwo, uzywa przyjmnie i wygodnie. Łatwy w obsłudze.

dodał: ~titina , 06.08.2009

Program godny polecenia. Cena adekwatna do jakości. Instaluje się całkiem łatwo, uzywa przyjmnie i wygodnie. Łatwy w obsłudze.

dodał: ~Smilerka , 06.08.2009

Świetny program!\nWykrywa wirusy szybko i skutecznie!\nJest poza tym tani :)

dodał: ~webface , 19.03.2009

super program! Zainstalowałem i się zdziwiłem, miałem noda a mimo to gdata wykryła 4 wirusy i 1 trojana.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie