Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA InternetSecurity 2007

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 317 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 193

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA InternetSecurity 2007

G DATA InternetSecurity 2007 to jeszcze dokładniejsza i szybsza ochrona przed wirusami, spamem i hakerami.

Przeznaczony dla użytkowników ceniących sobie bezpieczeństwo danych podczas pracy z Internetem. Dzięki połączeniu metody podwójnego skanowania z technologią OutbreakShield pakiet G DATA InternetSecurity 2007 zapewnia dokładniejsze i szybsze wykrywanie złośliwych programów, powodując minimalne obciążenie komputera. Pakiet został wzbogacony o dodatkowe, zaawansowane opcje konfiguracyjne pozwalające jeszcze skuteczniej ochronić komputer.

W skład pakietu wchodzi także Firewall, Filtr spamu, Kontrola Rodzicielska, Filtr stron internetowych zabezpieczający przed phishingiem i wiele innych. Posiadając wszystkie zalety G DATA AntiVirus 2007 chroni dodatkowo przed spamem, niepowołanym dostępem do danych oraz nielegalną zawartością stron internetowych.

Wymagania systemowe programu:
- Windows XP z Service Pack 2 lub Windows 2000 z Service Pack 4
- 64 MB RAM
- Dostęp do Internetu

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • ZoneAlarm Internet Security Suite

  ZoneAlarm Internet Security Suite 10 to najnowsza edycja uznanego na całym świecie pakietu zabezpieczającego, którego skuteczność udowadniają liczne testy na portalach branżowych.

 • F-Secure Internet Security 2011

  F-Secure Internet Security 2011 to cieszący się duża popularnością pakiet zabezpieczeń, przeznaczony dla małych i średnich firm oraz użytkowników prywatnych. Składa się on z kilku modułów, dzięki czemu zapewnia ochronę systemu na kilku płaszczyznach.

 • G DATA InternetSecurity

  G DATA Internet Sceurity 2012 to przeznaczony zarówno dla firm, jak i dla prywatnych użytkowników pakiet zabezpieczający. Jego zadaniem jest ochrona naszego systemu operacyjnego przed wszelkimi możliwymi rodzajami zagrożeń.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA InternetSecurity 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie