Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G DATA InternetSecurity 2007

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: G DATA Software Sp. z o.o.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 317 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 193

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis G DATA InternetSecurity 2007

G DATA InternetSecurity 2007 to jeszcze dokładniejsza i szybsza ochrona przed wirusami, spamem i hakerami.

Przeznaczony dla użytkowników ceniących sobie bezpieczeństwo danych podczas pracy z Internetem. Dzięki połączeniu metody podwójnego skanowania z technologią OutbreakShield pakiet G DATA InternetSecurity 2007 zapewnia dokładniejsze i szybsze wykrywanie złośliwych programów, powodując minimalne obciążenie komputera. Pakiet został wzbogacony o dodatkowe, zaawansowane opcje konfiguracyjne pozwalające jeszcze skuteczniej ochronić komputer.

W skład pakietu wchodzi także Firewall, Filtr spamu, Kontrola Rodzicielska, Filtr stron internetowych zabezpieczający przed phishingiem i wiele innych. Posiadając wszystkie zalety G DATA AntiVirus 2007 chroni dodatkowo przed spamem, niepowołanym dostępem do danych oraz nielegalną zawartością stron internetowych.

Wymagania systemowe programu:
- Windows XP z Service Pack 2 lub Windows 2000 z Service Pack 4
- 64 MB RAM
- Dostęp do Internetu

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • avast! Internet Security

  avast! Internet Security to ciekawy pakiet zabezpieczający system operacyjny przed różnego rodzaju zagrożeniami z sieci, który zapewnia kompleksową ochronę przed wirusami przy wykorzystaniu, m.in. technologii SafeZone.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • BitDefender Total Security

  BitDefender Total Security 2013 to zestaw zintegrowanych aplikacji, których zadaniem jest totalna ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z używania sieci.

 • TrustPort Internet Security

  TrustPort Internet Security zapewnia kompleksową ochronę komputera oraz danych przed szkodliwym oprogramowaniem jak również zagrożeniami płynącymi z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: G DATA InternetSecurity 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie