Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Internet Security 2010

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.09.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2241

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Internet Security 2010

F-Secure Internet Security 2010 to wszechstronny pakiet zabezpieczeń fińskiej firmy F-Secure. F-Secure Internet Security 2010 na pc zawiera kilka uzupełniających się modułów, są nimi aplikacja antywirusowa, firewall czyli zapora sieciowa, zabezpieczenia antyphishing, filtr antyspam oraz program kontroli rodzicielskiej. Tak jak każdy szanujący się program antywirusowy, także F-Secure Internet Security 2010 zapewnia automatyczny download aktualizacji baz wirusów. Nowością w aktualnym wydaniu programu jest specjalny nacisk na bezpieczne przeglądanie stron www. Cały pakiet F-Secure Internet Security 2010 dostępny jest w dwudziestu czterech językach, również po polsku.

F-Secure Internet Security 2010 chroni komputer przed wszystkimi typami zagrożeń. Program w czasie rzeczywistym chroni przed wirusami, szpiegami, robakami, trojanami, programami typu rootkit i atakami typu zero-day. Dzięki technologii F-Secure DeepGuard zapewnia wysoką skuteczność ochrony komputera. Dzięki technologii F-Secure DeepGuard 2.0 nowe, złośliwe oprogramowanie zostaje dodane do bazy zagrożeń już w ciągu minuty od otrzymania pierwszego zgłoszenia znajduje się on na czarnej liście i zostaje rozesłany do wszystkich użytkowników programu.

Najnowsza wersja F-Secure Internet Security 2010 posiada nową funkcję bezpiecznego surfowania w sieci. Program informuje o tym, które witryny są bezpieczne, a których należy unikać. W celu zagwarantowania maksymalnej ochrony podczas przeglądania internetu niebezpieczne witryny internetowe (strony te zarażają komputer wirusami lub wykradają tajne dane, na przykład dane logowania na stronach bankowych) są automatycznie blokowane. Ponadto funkcja kontroli rodzicielskiej chroni dzieci przed nieodpowiednimi treściami na jakie można na trafić w czasie przeglądania stron internetowych.

F-Secure Internet Security zapewnia ochronę przeciw atakom hakerskim przeprowadzanym w celu przejęcia danych osobistych. Program chroni przed włamaniami do komputera oraz przed oprogramowaniem instalowanym potajemnie na komputerze gwarantując w ten sposób bezpieczną i wolną od awarii pracę systemu. F-Secure Internet Security chroni przed niechcianą pocztą e-mail (spam) i próbami wydobycia poufnych informacji (phishing) – wiadomości takie są automatycznie wykrywane i filtrowane.

Najnowszy F-Secure Internet Security 2010 został zaprojektowany od podstaw a wynikiem prac jest program o szybszym działaniu, zużywający mniej zasobów i zapewniający dokładniejszą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi. Program został zaprojektowany tak, aby zużywać 70% mniej pamięci operacyjnej i przeszukiwać komputer 60% szybciej w porównaniu z wcześniejszymi wersjami.

Program F Secure Internet Security to szybki download i prostota instalacji. Program jest łatwy w użyciu a interfejs jest na tyle przejrzysty, że nikt nie będzie miał problemu z jego używaniem i konfiguracją. Praca programu jest na tyle zautomatyzowana, że użytkownik nie musi rozumieć skomplikowanych kwestii bezpieczeństwa gdyż większość procedur dzieje się bez potrzeby ingerencji z jego strony. Każdy użytkownik F-Secure Internet Security ma do dyspozycji wyczerpujący podręcznik obsługi i tak jak cały program jest on dostępny w języku polskim.

Licencja i cena
Darmowy F-Secure Internet Security 2010 do pobrania jest na licencji trial. Dostępny w tym miejscu F-Secure Internet Security 2010 za darmo to wersja działająca 30 od chwili instalacji bez żadnych ograniczeń funkcjonalnych. Pakiet F Secure Internet Security antywirus przeznaczony do użytku domowego oraz dla małych firm w wersji na 1 i 3 komputery. Koszt licencji to 169pln dla jednego użytkownika, 209pln dla 1-3 użytkowników. Upgrade kosztuje odpowiednio 119pln i 149pln. F Secure Internet Security kupisz online od producenta w korzystnej cenie. Kupując F Security online można liczyć na korzystne rabaty. Kupując program bezpośrednio ze strony nie zapłacimy za wysyłkę. Firma F Secure gwarantuje darmowy download baz wirusów.


Kompatybilność
Systemy operacyjne, na których działa F-Secure Internet Security 2010 to Windows XP Home Edition, Windows XP Professional, Windows XP Media Center Edition, Windows 2000 (stacje robocze). F-Secure Internet Security 2010 działa na Vista 32-bitowym oraz 64-bitowym. Producent potwierdza całkowitą zgodność F-Secure Internet Security 2010 z Windows 7.

Wypróbuj F-Secure Internet Security 2010. F-Secure Internet Security 2010 do ściągnięcia za darmo w naszego serwisu. Zapraszamy do obejrzenia innych programów w naszym dziale Bezpieczeństwo.

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Avira Premium Security Suite

  Avira Premium Security Suite to pełny zestaw narzędzi, który służy do zabezpieczenia komputera.

 • OTL

  Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL 3. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania.

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Antiy Ghostbusters

  Antiy Ghostbusters 6 Professional to zestaw narzędzi pozwalający zabezpieczyć komputer przez atakami hakerskimi, wirusami czy robakami.

 • TrustPort Total Protection

  TrustPort Total Protection daje maksymalną ochronę przed zagrożeniami takimi jak cyberprzestępczość i kradzież ważnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Internet Security 2010

dodał: ~lenka , 18.04.2010

Korzystam z Nortona i jest świetny żadnych problemów z wirusami i zabezpieczony komputer.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie