Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

F-Secure Internet Security 2008

Kategoria: Pakiety zabezpieczające
Producent: F-Secure Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.06.2008
Rozmiar: 82 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1246

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis F-Secure Internet Security 2008

Oprogramowanie F-Secure Interent Security 2008 zapewnia bezpieczeńśtwo, kiedy korzystasz z sieci.

Możesz otwierać załączniki poczty elektronicznej, bez obaw używać konta bankowego on-line, robić zakupy w wirtualnych sklepach, licytować na aukcjach. F-Secure Internet Security 2008 zapewnia skuteczną ochronę dzięki integracji mechanizmów zabezpieczajęcych przed oprogramowaniem szpiegującym, wyświetlającym niechciane reklamy, a także atakami hakerów, wirusów, robaków, rootkitów oraz dotychczas nieznanych typów zagrożeń.

W wersji 2008 Ochrona przed nieznanymi typami zagrożeń (zero-day attacks DeepGuard). Nowa, inteligentna technologia DeepGuard identyfikowania nieznanych wcześniej typów zagrożeń zapewnia Ci najwyższy poziom ochrony.

F-Secure Interent Security 2008 to:
- Ochrona antywirusowa
- Ochrona przed programami szpiegującymi
- Ochrona przed atakami typu phishing
- Ochrona przed spamem
- Ochrona rodzicielska
- Firewall

Podobne Pakiety zabezpieczające

 • Sandboxie

  Sandboxie jest to niewielka aplikacja, dzięki której będziemy mogli otworzyć potencjalnie niebezpieczną aplikację w izolowanym środowisku.

 • Ashampoo Anti-Virus

  Pełny pakiet zabezpieczeń przeznaczony do ochrony, systemu, danych prywatnych oraz wszelkich plików zapisanych na dysku komputera.

 • Quick Heal Total Security

  Quick Heal Total Security 2008 to pakiet zabezpieczeń typu 5 w 1. Zestaw złożony jest z 5 programów: AntiVirus, AntiSpyware, AntiSpam, Firewall i Data Theft Protection.

 • Kaspersky Internet Security

  Kaspersky Internet Security 2013 to jeden z najlepszych pakietów ochronnych dla naszego komputera. Teraz dostepny na Pobierz.pl

 • Remove Fake Antivirus

  Wśród różnego rodzaju wirusów i złośliwych programów, jakie krążą po Internecie, jest taka grupa, która do uniknięcia wykrycia podszywa się pod aplikacje antywirusowe. Aby je odnaleźć, należy zidentyfikować maskowanie. Do tego właśnie celu służy Remove Fake Antivirus 1.83.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: F-Secure Internet Security 2008Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie